Розділ Культура

Шепетівський Музей пропаганди запрошує на виставку робіт відомого художника Володимира Карвасарного

Автор 17 липня 2020, 15:14

Виставка "Гостра зброя плакату" художника Володимира Карвасарного експонуватиметься у Музеї пропаганди. Роботи шепетівському закладу надав Хмельницький обласний художній музей зі своєї фондової колекції.

Зустріч з митцем відбудеться 21 липня о 14.00 у виставковій залі музею.

Карвасарний Володимир Іванович народився 8 березня 1949 року у с. Петрашівка Віньковецького району. В 1976 році закінчив Вижницьке училище декоративно-прикладного мистецтва. Спочатку працював на радіо-технічному заводі, потім на художньо-виробничому комбінаті. Попри роботу, художник постійно плідно займається творчістю, бере участь у міжнародних, всеукраїнських виставках, отримує найвищі відзнаки та нагороди на міжнародних конкурсах плакату, першу премію Міжнародного конкурсу графіки у м. Брно (Чехія, 1991).

Володимир Іванович – член Національної спілки художників України (1985), лауреат міської премії ім. Б. Хмельницького (1999), обласної премії ім. В. Розвадовського (2004). Персональні виставки В. Карвасарного відбувалися у Чеханові (Польща, 1998), Борі (Сербія, 1999), Враці (Болгарія, 2000) та багатьох містах України. Роботи митця знаходяться в музеях та приватних колекціях України, Росії, Болгарії, Чехії, Югославії, Польщі, Франції та США.

У творчому доробку майстра все органічно взаємопов’язане – плакат, живопис, дизайн. Ще одне серйозне та віддане захоплення художника – живопис. Полотна В. Карвасарного вирізняються виразною пластичною мовою, експресивним, надзвичайно дзвінким колоритом. Проте, найбільш яскраво заявив про себе Володимир Карвасарний як графік. Плакат настільки полонив художника, що він досяг у ньому високих вершин. Його графічні роботи варто розглядати окремо, як автономні та самодостатні. Їх тематика досить різноманітна: історико-політична, соціально-політична, соціально-психологічна.

Виставка працюватиме до 12 серпня, щоденно з 9.00 до 17.00.

0
репостів
0
репостів