"Зірковий десант" у Білогір’ї розважав дітлахів
Розділ Культура
У Шепетівському районі продовжують організовувати розважально-культурні заходи під гаслом «Діти – дітям» для наших наймолодших співвітчизників. Сьогодні, 10 травня 2022 року захід «Діти-дітям» відбувся в смт. Білогір’я.
У Шепетівці відбувся гумористичний концерт на підтримку ЗСУ
Розділ Культура
«Батальйон гарного настрою «Поділля» відвідав Шепетівську громаду. За підтримки Хмельницької обласної військової адміністрації та благодійної організації «Захисти Хмельниччину» актори «Ліги сміху» проводять благодійні заходи з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України.
У Шепетівці востаннє в цьому році відбувся захід дітлахам присвячених Великодню
Розділ Культура
Сьогодні в міському будинку культури відбувся завершальний розважально-пізнавальний івент для малечі із циклу заходів присвячених Великодню. Про це розповіли у пресслужбі Шепетівської міської ради.
У Шепетівці для дітей влаштували «Великоднє диво»
Розділ Культура
Сьогодні в міському Будинку культури відбувся розважально-пізнавальний захід «Великоднє диво» для малечі, які полишили свої домівки через війну. Про це повідомили у пресслужбі Шепетівської міської ради.
Для підтримки бойового духу у Шепетівці виступив гурт «Святовид»
Розділ Культура
15 квітня о 15:00 в Шепетівському міському будинку культури відбувся концерт фольклорного гурту «Святовид» заслуженого академічного зразкового показового оркестру Збройних Сил України. 
У Шепетівці вдруге відбувся розважально-пізнавальний захід «Діти-дітям»
Розділ Культура
Сьогодні, 14 квітня у Шепетівському міському будинку культури відбувся розважально-пізнавальний захід для внутрішньо переміщених осіб «Діти –дітям». У заході взяли участь колективи МБК, працівники міської бібліотеки для дітей, а також долучилися викладачі та учні Шепетівської художньої школи.
Завтра у Шепетівці відбудеться розважально-культурний івент «Діти-дітям»
Розділ Культура
Діти - дітям: під таким гаслом в Шепетівці відбудеться розважально-культурний івент для наших наймолодших співвітчизників, які вимушено змінили місце проживання. Захід покликаний допомогти дітям із сімей, що втекли від війни, відчути себе в безпеці, адаптуватись у нових умовах, знайти друзів, відволіктися від стресових ситуацій.
У Шепетівці встановили правильні дороговкази для окупантів
Розділ Культура
Міський голова Віталій Бузиль у себе на сторінці поділився фото нововстановленого білборда, за допомогою якого російські окупанти зможуть знайти вірний напрямок.