У Шепетівці розпочали новий цикл зимових свят народного календаря
Розділ Культура
Працівники Музею пропаганди у краєзнавчому відділі разом з дітками Школи-гімназії та Шепетівської гімназії №6 відтворювали українські традиції у формі театралізованого свята «На святу Катерину, ховайся під перину». Саме цей день розпочинає новий цикл зимових свят народного календаря, який продовжуватиметься славнозвісними Андріївськими вечорницями та рядом інших свят.
Працівників культури та аматорів народного мистецтва вітали з нагоди професійного свята
Розділ Культура
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначається 9 листопада, у Шепетівському міському будинку культури відбулись урочистості.
 Церква та дзвіниця в м. Шепетівка Заславського повіту Волинської губернії, побудовані в 1792 р.
Розділ Культура
Сьогодні було відкрито доступ до правдивих скарбів фонду інженера, архітектора і реставратора Володимира Леонтовича (1881-1968), фонду 1686, опису 2, справ 39-47 Центрального державного історичного архіву України в Києві. Про це повідомили у громадській організації «Товариство культурної спадщини «Заслав'є».
У Шепетівці займаються мистецтвом зцілення
Розділ Культура
Уже понад рік в екологічній майстерні «Кральова» у Шепетівці на Хмельниччині борються з тривожністю та опановують мистецтво зцілення. Там навчають одному із найдавніших ремесел – ткацтву з бісеру та текстилю. Окрім створення неймовірних прикрас ручної роботи, учасниці відволікаються від тривожних новин, спілкуються та вдосконалюють майстерність. Засновниці майстерні – викладачка музики й вокалу Жанна Балагур та психологиня Світлана Рула.
Плесенський народний аматорський театр "ПТАХ" поставив виставу «Мина Мазайло»
Розділ Культура
4 листопада у селі Плесна Шепетівської громади поціновувачі театрального мистецтва мали змогу переглянути невмирущу класику - виставу «Мина Мазайло». А заодно долучитись до благодійної акції на підтримку ЗСУ.
У Шепетівці відкрилася виставка «Биківня 1937-1938: польська лінія»
Розділ Культура
У Музеї пропаганди відкрилася виставка «Биківня 1937-1938: польська лінія», розроблена спільно Національним історико-меморіальним заповідником «Биківнянські могили» та Польським інститутом у Києві. Про це повідомили на сторінці музею.
До Шепетівської громади приїздили 28 директорів клубів культури Хмельниччини переймати досвід
Розділ Культура
Вочра, 24 жовтня в рамках обласного семінару для директорів ЦКДМ, МБК, центральних БК територіальних громад області на тему: «Впровадження нових форм та напрямків роботи клубних закладів. Обмін досвідом роботи» відбувся виїзд на практичні заняття в Шепетівську міську територіальну громаду. У навчанні взяли участь 28 директорів центральних (базових) клубних закладів Хмельниччини.
На Шепетівщині встановлять «Жорнове колесо», яке знайшли на місці старовинної паперової фабрики
Розділ Культура
За ініціативою громадської організації "Рідна Славутчина" та підтримки Славутської міської ради на території КЗ"Славутський історичний музей" розпочато роботи з встановлення малої архітектурної форми «Жорнове колесо». Для Славустької громади даний предмет має історичну цінність, адже є частиною культурного спадку кінця ХІХ ст.
0
репостів
0
репостів