У Шепетівці збирались музейники з 11 областей України
Розділ Культура
 9-10 вересня в Музеї пропаганди відбувся навчально-практичний семінар для музейників "Сучасний музей та його роль у суспільстві як інституції пам'яті". Захід був організований та проведений спільно Український інститут національної пам'яті та за підтримки Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА.
Шепетівчани повернулись із міжнародного конкурсу талантів у Болгарії
Розділ Культура
Народний аматорський ансамбль української пісні Шепетівського міського будинку культури «Колорит» повернувся додому з Міжнародного конкурсу «Таланти 21 століття», що проходив у Болгарії. З 4 по 9 вересня у конкурсі брали участь 40 колективів з України та Болгарії.
У Шепетівці просто неба покажуть стрічки Хмельницького кінофестивалю
Розділ Культура
Вже за кілька днів стартує Хмельницький кінофестиваль, який триватиме з 10 по 12 вересня. Основні заходи та кінопокази відбуватимуться у Кам’янці-Подільському та Хмельницькому, водночас конкурсні фільми просто неба демонструватимуть і у Шепетівці.
У селі Серединці відбувся Фестиваль борщу
Розділ Культура
У свято Успіння Пресвятої Богородиці у Судилківській ОТГ, що на Шепетівщині Хмельницької області, відбувся фестиваль борщу. Це вже другий фестиваль борщу, який проводиться в громаді. Місцем проведення фестивалю цьогоріч обрано мальовниче село Серединці.
У Шепетівці відбувся обласний фестиваль ветеранських художньо-мистецьких колективів
Розділ Культура
Сьогодні, 19 серпня відбувся ХІ обласний фестиваль ветеранських художньо-мистецьких колективів «Роде наш красний, роде наш прекрасний!», присвячений 30-ій річниці Незалежності України. Участь у фестивалі взяли вокальні ансамблі та хорові колективи Шепетівського району.
   Продається власний цегляний житловий будинок 60 ...
Продам 200 т. пшениці урожаю 2021 року. Вологість ...
Милий спокійний котик з м'якими лапками не може бі ...
Десикант - препарат контактної дії для десикації п ...
У Шепетівці будуть 3 дні показувати кіно просто неба
Розділ Культура
З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України Музей пропаганди запрошує на перегляд українських фільмів в межах проєкту "Кіно просто неба". З 20 по 22 серпня будуть показувати по одному фільму. Про це повідомили на сторінці музейної установи.
У Шепетівці відкрито виставку графічних робіт Ніла Хасевича
Розділ Культура
З 9 серпня в Музеї пропаганди було відкрито виставку графічних робіт Ніла Хасевича «(Не)паперовий солдат» із фондової колекції Рівненського краєзнавчого музею.
У Шепетівці відбувся творчий вечір молодої поетеси Олени Сущенко
Розділ Культура
Творчий вечір нашої землячки, молодої поетеси Олени Сущенко, яка народилася і проживає в селі Микулин Грицівської селищної ради, відбувся в Шепетівському будинку культури. Про це повідомили на сайті Грицівської ОТГ.