29 серпня 1921 р., після кількох допитів та смертного вироку більшовицького трибуналу, відійшов у вічність український військово-політичний діяч, командир полку Дієвої армії УНР, співзасновник Української військової організації Іван Антонович Андрух. Сотник Січових Стрільців не один раз відвідував Шепетівку, у серпні 1919 р. брав участь у наступальних операціях армії УНР на шепетівському напрямку. Останній раз Іван Андрух відвідав Шепетівку наприкінці квітні 1921 року. Звідси він від’їжджав до Польщі на зустріч з С. Петлюрою, Є. Коновальцем та Ю. Тютюником.
Історія України знає чимало військових діячів, якими варто пишатися. Один із них – Яків Гандзюк, постать якого відома, але досі недостатньо популяризована в українському суспільстві. Хоча він, як ніхто інший, заслуговує на це.
25 серпня 2015 року загинув наш земляк, старший лейтенант Кашлаков Василь Олегович з позивним «Вовк», командир 2 взводу 4 роти 2 батальйону 93 окремої механізованої бригади. Посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.Таким «Вовк» залишився в пам’яті побратимів.
Сава Мусійович Піщаленко – один з найкращих командирів формації Січових Стрільців. Учасник Першої світової війни, війни з більшовиками в роки Української революції 1917 -1921 рр., досить відома людина у військових колах армії УНР. Втім, сьогодні відомостей про Саву Піщаленка вкрай мало. Навіть світлин його не можливо віднайти. Але пошуки тривають.
Перша згадка про Судилків датується ще 1543 роком. Історія ж його єврейської колонізації бере початок з XVII століття.
у гарному стані)
Весняна курточка. Не ношена Чорного кольору, роз ...
Продам недостроенный Гараж в центре города. На два ...
Продаеться в г.Шепетовка центр, 2х комнатная кв,45 ...
Ми продовжуємо публікувати матеріали про старшин армії УНР, які причетні до подій в Шепетівці в часи Української революції 1917-1921 рр. Сьогодні ми подаємо життєпис одного з найкращих старшин формації Січових Стрільців Андрія Домарадського, який приймав участь в оборонних (квітень 1919 р.) та наступальних (серпень 1919 р.) бойових операціях армії УНР в районі Шепетівки.
У ніч на 19 серпня 1942 року бійці Поліської Січі провели успішну Шепетівську диверсійну військову операцію проти гітлерівців. Захопили припаси та визволили бранців.
Кріпильні вироби активно використовують у всіх різновидах господарської діяльності, але найбільшої популярності вони досягли у промисловості. Без них неможливо уявити металеву конструкцію, механізм чи обладнання. Кріплення потрібні для виробництва меблів та автомобілів, літаків і цивільних будівель. Підбирають ці деталі згідно умов використання — болти по дереву не застосовують зі сталевими об’єктами, а шайби без захисного покриття не встановлюють там, де присутня висока вологість.