Суспільство — Сайт міста Шепетівка
Одним з важливих чинників розвитку міст України XIV-XVII століть ставало набуття ними Магдебурзького права. Дана правова система міського самоврядування виникла у XIII столітті на території Німеччини і була широко поширена в Центральній Європі у часи Середньовіччя.
Якщо ви працюєте та виховуєте двох та більше дітей, є можливість платити менше податків і отримувати більшу зарплату. Хто має право на пільгу, які документи потрібні та як правильно її оформити — роз’яснюють юристи системи надання правничої допомоги.
Цьогоріч 15 квітня працівники карного розшуку відзначають 106-ту річницю з Дня створення служби. Цей підрозділ поліції – один із найважливіших, адже його працівники здійснюють оперативно-розшукові та інші заходи з метою запобігання, припинення та розкриття злочинів, а також розшукують злочинців.
Снайпери 42 окремої механізованої бригада Оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗС України – це очі, що бачать далі, ніж ворог, і руки, котрі завдають удару тоді, коли це потрібно найбільше. Це надійних захід для українських воїнів і неминуча погибель для рашистських окупантів.
«Подобається допомагати людям. Контролювати ситуацію, впливати на її вирішення під час ліквідації надзвичайних подій», — саме така позиція спонукала 27-річного Василя Іванця обрати рятувальну справу як життєвий шлях. Уже шість років він служить у пожежно-рятувальній частині міста Ізяслав.
У зенітній ракетній Шепетівській бригаді є вогнева група, у складі якої – тільки жінки: стрілець-кулеметник Любов Тригубець, стрілець Інна Кузьміна та навідник-оператор Анна Оніщук. Кореспондентка Укрінформу поспілкувалася з військовослужбовицями про те, як вони прийшли до ЗСУ та як вдалося збити з кулемета російський БПЛА.
Війна, що триває в Україні, згуртувала людей навколо однієї мети – наблизити Перемогу та підтримати тих, хто цього потребує найбільше. Волонтерський рух став невід’ємною частиною боротьби, і важливу роль у ньому відіграють навчальні заклади. Одним із яскравих прикладів є заклад обласної комунальної власності сфери охорони здоров’я – Шепетівський медичний фаховий коледж, студенти та викладачі якого активно допомагають військовим, переселенцям, людям похилого віку та всім, хто опинився у складних життєвих обставинах.
На подвір'ї українського селянина, як правило, розміщувався цілий комплекс житлових та господарських споруд, які забезпечували всі потреби родини протягом року. Господарське подвір'я неможливо уявити без огорожі, яка служила перешкодою для диких звірів або чужої худоби. Без огорожі жив тільки недбалий, ледачий селянин, якого вважали пропащим. За давніх язичницьких часів огорожа виконувала насамперед роль магічного оберега - це було замкнуте коло, куди не могла проникнути зла сила. Тому в деяких місцевостях і до сьогодні зберігся звичай не тримати довго відчиненими ворота чи хвіртку, а зачиняти їх швидко, як тільки увійдеш чи в'їдеш в двір.
0
репостів
0
репостів