У зв’язку із виявленням мавпячої віспи у світі, в Україні було проведене екстрене засідання Оперативного центру реагування на надзвичайні ситуації у галузі громадського здоров’я. В Україні поки що випадків захворювання на такий різновид віспи не зафіксовано. Водночас такі випадки вже зафіксовані у країнах Європи. 
Травмы сейчас встречаются довольно часто и причиной этому может быть не только несчастный случай, но и неправильное питание, малоподвижный способ жизни, а также употребление алкоголя. Чтобы улучшить качество жизни травмированного человека, нередко используют разное лечение, в том числе и медикаментозное. Какие травмы бывают и какую тактику лечения применяют, читайте далее.
Світові тенденції свідчать про стрімке поширення нового штаму COVID-19 “Омікрон”. Наразі щодо нього ще тривають дослідження, проте вже можна виокремити симптоми, які найчастіше зустрічаються у хворих на вказаний штам. 
Вступив у свої повноваження новий 2022 рік, зробивши попередній рік історією. Для більшості населення в першу чергу ознаменувався боротьбою проти коронавірусної хвороби.
Відкладене материнство набуває все більшої популярності серед сучасних жінок. Технологія допомагає жінці народити здорову дитину тоді, коли вона буде готовою до цього морально та фінансово. Утім в Україні така процедура майже не регулюється законодавством, а її вартість не по кишені багатьом жінкам. Суспільне поспілкувалося з ембріологом та заодно нашої землячкою Ольгою Малютою про заморозку ембріонів і яйцеклітин, її рішення відкласти материнство та особистий досвід проходження процедури.
У 30 медичних закладах Хмельницької області можна отримати щеплення від коронавірусу. Саме ці медзаклади мають відповідний договір з НСЗУ. Всі вакцини від коронавірусу в Україні безоплатні для пацієнта, послуги з вакцинації — також. Як знайти пункти вакцинації, в яких можна щепитися та на які послуги лікарів можна розраховувати?
Хмельницька атомна електростанція  виробляє кисень для Славутської та Шепетівської лікарні, розповів заступник генерального директора з якості та управління Хмельницької атомної електростанції Олександр Годнєв. Ще з двома медзакладами планує укласти договір.
Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?