Блоги Шепетівки

Щоденники шепетівчан

Тепло в Шепетівці

«Ті самі гості в ту саму хату» - це влучне українське прислів»я дуже точно відображає  черговий зрив опалювального  сезону, бо знову «Енергоінвест» гроші за спожитий газ не перерахував.  Наведу такий  життєвий    приклад: ось до вас прийшов кум позичити гроші- ви дали, а через місяць, не віддавши борг, прийшов зичити ще. Ви позичите ? Ні . Те саме і в цій ситуації.

Продовжити читання
  0 Коментарів
0 Коментарів

Майстер-клас по гончарству

Майстер-клас по гончарству

Учні 3-Б класу школи-гімназії разом із класним керівником Марчук Н.В. відвідали майстер-клас по гончарству, який проводив Сміховський В.В.

Продовжити читання
  0 Коментарів
0 Коментарів

Конфлікт інтересів-2: хто такий Андрій Гордійчук? Депутат чи олігарх?

  1 коментар
1 коментар

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

      Шановні громадяни, звертається до Вас адміністрація ВП «Шепетівська дистанція колії»  РФ «Південно-Західна  залізниця» з метою роз’яснити правила безпечної поведінки поблизу залізниці. Необхідність у цьому виникла в зв’язку із частими випадками загибелі людей на залізничних коліях, збільшення кількості зіткнень з поїздами автомобілів та гужового транспорту.

Продовжити читання
  0 Коментарів
0 Коментарів

Кому шо, а курці – просо

FireShot-Capture-3---1---_---https___www.facebook.com_groups_1730347427294484_
Спеціально для цієї новини використали "ліве" фото щоб вичислити хто копіює новини з нашого сайту. Як бачим, ниций злодій Андрощук "знову в строю", чи як він себе іменує Микола Шепетівський? Вкрасти групи у міської ради і перейменувати їх у "Шепетівка Онлайн" мало, треба ще і контент красти у інших. Красавчик! ?
  5 Коментарів
5 Коментарів

Підведем невеличкі підсумки нашої роботи за 2017 рік

--

Поки в шепетівському інформаційному полі невеличке затишшя, саме час зупинитись і підвести підсумки роботи сайту міста Шепетівки. І приємно відзначити, що нам є чим похвалитись. Зокрема за цей 2017 рік сторінки сайту вже переглянули 2 400 717 разів. Вражаючий результат за 11 місяців чи не так?

Продовжити читання
  0 Коментарів
0 Коментарів

  0 Коментарів
0 Коментарів

Як шепетівчани вболівали за збірну України. Лайфхаки ощадного вболівальника та те чого не показали по телевізору.

20171009_183114

Два тижні тому мені випала нагода разом з шепетівськими, полонськими та славутськими футбольними вболівальниками відвідати матч збірної України із Хорватією, на якому вирішувалась доля нашої участі у ЧМ-2018. Через певні обставини не міг написати пост раніше, тому хоч із запізненням, хотів би поділитись своїми враженнями від поїздки.

Продовжити читання
  0 Коментарів
0 Коментарів

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

Шановні громадяни, звертається до Вас адміністрація Шепетівської дистанції колії Південно-Західної залізниці з метою роз'яснити правила безпечної поведінки поблизу залізниці. Необхідність у цьому виникла в зв'язку із частими випадками загибелі людей на залізничних коліях, збільшенням кількості зіткнень з поїздами автомобілів та гужового транспорту.

Продовжити читання
  0 Коментарів
0 Коментарів

враг не пройдёт

ФейсбукИзраиль поймал российских хакеров, которые пытались шпионить за СШАСпецслужбам Израиля удалось внедриться на российские сервера и наладить наблюдение за активностью хакеров. Информация была оперативно передана в ВашингтонВести и агентства новостей|Опубликовано: 11.10.17 , 07:26 Фото: shutterstock (Shutterstock)Фото: shutterstock Израильская разведка отследила российских хакеров, осуществляющих взломы сетей американских федеральных ведомств с помощью программного обеспечения Лаборатории Касперского. Соответствующая информация была передана в Вашинтон, что позволило предотвратить утечку секретной информации, в том числе из Агентства национальной безопасности США. Об этом в среду, 11 октября, пишет The New York Times. По данным издания, израильские спецслужбы сумели наладить наблюдение за активностью компании Касперского, чье программноеобеспечение используется на 40 миллионах компьютеров по всему миру, и таким образом выявить хакерские атаки. Газета указывает, что предупреждение из Израиля поступило в США еще два года назад, что привело в итоге к запрету на использование антивируса Касперского во всех государственных структурах США. The New York Times уточняет, что после установки антивирус Каперского,...
Продовжити читання
  1 коментар
1 коментар