Розклад руху поїздів у Шепетівці

Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїздаМаршрутПерiодичнiсть з початкової станції маршрутуЧас приб.Час вiдпр.Прибуття на кінцеву станцію
43 Івано-Франківськ Київ 5-28/05/2022 щоденно 04:33 04:35 09:16
43 Івано-Франківськ Київ з 29/05/2022 щоденно 04:34 04:36 09:28
129 Івано-Франківськ Кременчук 3-31/05/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:25 22:44 09:06
129 Івано-Франківськ Кременчук з 3/06/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:57 23:59 10:40
88 Запоріжжя Ковель 10/05-28/05/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4 09:41 09:43 15:30
88 Запоріжжя Ковель 30/05-30/10/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4 09:46 09:48 15:30
97 Київ Ковель з 10/05/2022 щоденно 02:10 02:15 08:30
885 Київ Рівне з 10/03/2022 щоденно 18:09 18:24 20:17
265 Київ Чернівці 22,24,26,28/05/2022 21:09 21:24 07:45
13 Київ Солотвино з 29/05/2022 щоденно 21:47 21:49 11:01
13 Київ Солотвино до 28/05/2022 щоденно 21:49 21:51 10:40
43 Київ Івано-Франківськ з 16/05/2022 щоденно 00:06 00:08 08:42
98 Ковель Київ з 11/05/2022 щоденно 02:01 02:03 06:58
78 Ковель Одеса до 27/05/2022 по непарних 23:32 23:37 09:56
78 Ковель Одеса 29/05/2022; з 1/06/2022 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:34 23:37 10:29
87 Ковель Запоріжжя 29/05-29/10/2022 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:40 15:42 07:30
88 Ковель Запоріжжя 11/05-27/05/2022 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:40 15:42 07:01
130 Кременчук Івано-Франківськ з 2/06/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:39 02:41 09:17
130 Кременчук Івано-Франківськ 2-30/05/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:28 06:30 13:50
78 Одеса Ковель 30/05/2022; з 2/06/2022 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:53 04:57 10:50
78 Одеса Ковель до 28/05/2022 по парних 04:22 04:33 10:50
149 Полтава Чернівці з 2/06/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:39 02:41 12:21
886 Рівне Шепетівка з 18/05/2022 щоденно 22:49 22:49
13 Солотвино Київ з 29/05/2022 щоденно 06:41 06:43 11:13
13 Солотвино Київ до 28/05/2022 щоденно 06:20 06:22 10:42
45 Ужгород Харків 13-28/05/2022 щоденно 21:46 21:52 10:55
45 Ужгород Харків з 29/05/2022 щоденно 21:46 21:52 10:55
45 Харків Ужгород 14-29/05/2022 щоденно 03:12 03:14 13:37
45 Харків Ужгород з 30/05/2022 щоденно 03:12 03:14 14:08
150 Чернівці Полтава з 3/06/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:57 23:59 11:07
870 Шепетівка Київ з 18/05/2022 щоденно 03:35 09:51

Розклад руху приміських поїздів

Обіг Маршрут прямування приб. відпр.
6502 щоденно  Шепетівка – Коростень 03:16
870 щоденно  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 03:35
6371 крім сб., нд.  Шепетівка – Хмельницький 03:43
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:06
6222 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:29
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:56
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:25
6221 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:47
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:52
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:38
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 13:58
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:20
6224 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:39
885 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:09 18:24
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:35
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:25
6223 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00
6372 крім сб., нд.  Хмельницький – Шепетівка 21:25
886 щоденно  Рівне – Шепетівка 22:49
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:57
6503 щоденно  Коростень – Шепетівка 00:16