Розклад руху поїздів у Шепетівці

Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
43
("СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС")
Івано-Франківськ Черкаси з 10/06/2023 щоденно 04:04 04:06 12:55
130 Ворохта Кременчук з 11/06/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 * курсує зі змінами 13,15,17,19,21,23,25/06-29/07/2023 23:52 23:55 09:35
130 Ворохта Кременчук 17/06; 25/06-29/07/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 23:52 23:55 09:35
88 Запоріжжя Ковель 20,26/06/2023 07:31 07:33 13:10
88 Запоріжжя Ковель з 10/06/2023 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 * курсує зі змінами 20,26/06/2023 07:31 07:33 13:10
97 Київ Ковель з 10/06/2023 щоденно 02:19 02:26 08:25
755
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Луцьк з 10/06/2023 по 1,5,6,7 днях тижня 10:57 10:59 13:13
23 Київ Хелм з 10/06/2023 щоденно 03:10 03:26 12:12
43
("СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС")
Київ Івано-Франківськ 10/06/2023 02:02 02:09 09:56
98 Ковель Київ з 10/06/2023 щоденно 00:46 00:48 05:17
78 Ковель Одеса 10-22/06/2023 по парних 23:25 23:27 09:42
78 Ковель Одеса з 24/06/2023 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 23:25 23:27 09:42
88 Ковель Запоріжжя 11/06/2023 23:25 23:27 14:55
88 Ковель Запоріжжя з 13/06/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:25 23:27 14:55
130 Кременчук Ворохта з 10/06/2023 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 * курсує зі змінами 12,14,18,20,22/06/2023 02:53 02:55 11:50
130 Кременчук Чернівці 12,14,18,20,22/06/2023 02:53 02:55 12:00
756
(ІНТЕРСІТІ)
Луцьк Київ з 10/06/2023 по 1,5,6,7 днях тижня 18:44 18:46 22:18
78 Одеса Ковель 11-21/06/2023 по непарних 04:44 04:46 10:15
78 Одеса Ковель з 23/06/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 04:44 04:46 10:15
149 Полтава Чернівці з 10/06/2023 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 02:53 02:55 12:00
45 Ужгород Харків 15/06-15/09/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 * курсує зі змінами 23,25,27/06-17/07/2023 22:06 22:08 12:40
45 Ужгород Харків з 11/06/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 * курсує зі змінами 15/06-15/09/2023 22:06 22:08 12:40
45 Ужгород Харків 23/06-17/07/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 22:06 22:08 12:40
45 Харків Ужгород з 10/06/2023 по парних, при двох непарних 28,30,1,4 * курсує зі змінами 16/06-16/09/2023 03:51 03:53 15:32
45 Харків Ужгород 22/06-16/07/2023 по парних, при двох непарних 28,30,1,4 03:51 03:53 15:48
45 Харків Ужгород 16/06-16/09/2023 по парних, при двох непарних 28,30,1,4 * курсує зі змінами 22,24,26/06-16/07/2023 03:51 03:53 15:34
93 Харків Хелм з 11/06/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 03:10 03:26 12:12
24 Хелм Київ 10/06/2023 02:40 02:42 06:45
24 Хелм Київ з 11/06/2023 щоденно 02:40 02:42 06:45
94 Хелм Харків з 12/06/2023 по парних, при двох непарних 28,30,1,4 02:40 02:42 14:55
43
("СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС")
Черкаси Івано-Франківськ 22,23,24,26,27/06/2023 02:02 02:09 09:56
43
("СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС")
Черкаси Івано-Франківськ з 17/07/2023 щоденно 02:02 02:09 09:56
43
("СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС")
Черкаси Івано-Франківськ 28/06-16/07/2023 щоденно 02:02 02:09 09:56
43
("СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС")
Черкаси Івано-Франківськ 11-21/06/2023 щоденно, 25/06/2023 02:02 02:09 09:56
150 Чернівці Полтава з 11/06/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 * курсує зі змінами 13/06-29/07/2023 23:52 23:55 09:47
150 Чернівці Полтава 13/06-29/07/2023 по непарних, при двох непарних 27,29,31,3 23:52 23:55 10:00
130 Чернівці Кременчук 13,15,19,21,23/06/2023 23:52 23:55 09:35

Розклад руху приміських поїздів

Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 щоденно Шепетівка – Коростень 03:31 2023-06-10 2023-12-09
6250 щоденно Шепетівка – Козятин-1 03:38 2023-06-10 2023-12-09
6371 щоденно Шепетівка – Хмельницький 03:57 2023-06-10 2023-12-11
6281 щоденно Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:25 2021-12-12 2023-12-09
6222 щоденно Ланівці – Шепетівка 06:55 2020-07-14 2023-12-09
6249 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 07:21 2023-06-10 2023-12-09
6282 щоденно Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:56 2021-12-12 2023-12-09
6254 щоденно Шепетівка – Козятин-1 08:25 2023-06-10 2023-12-09
6221 щоденно Шепетівка – Ланівці 08:32 2022-11-05 2023-12-09
6283 щоденно Шепетівка – Рівне 08:40 2023-06-10 2023-12-09
6501 щоденно Коростень – Шепетівка 12:56 2023-06-10 2023-12-09
6253 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 13:48 2023-06-10 2023-12-09
6284 щоденно Рівне – Шепетівка 14:08 2023-06-10 2023-12-09
6256 щоденно Шепетівка – Козятин-1 14:20 2023-06-10 2023-12-09
6285 щоденно Шепетівка – Рівне 14:35 2022-11-05 2023-12-09
6504 щоденно Шепетівка – Коростень 14:50 2023-06-10 2023-12-09
6224 щоденно Ланівці – Шепетівка 16:48 2020-07-14 2023-12-09
6255 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 18:12 2023-06-10 2023-12-09
6287 щоденно Шепетівка – Здолбунів-Пас. 18:24 2023-06-10 2023-12-09
6286 щоденно Рівне – Шепетівка 19:59 2023-06-10 2023-12-09
6262 щоденно Шепетівка – Козятин-1 20:25 2023-06-10 2023-12-09
6372 щоденно Хмельницький – Шепетівка 20:57 2022-11-05 2023-11-11
6223 щоденно Шепетівка – Ланівці 21:00 2023-03-20 2023-12-09
6288 щоденно Здолбунів-Пас. – Шепетівка 21:52 2023-06-10 2023-12-09
6261 щоденно Козятин-1 – Шепетівка 23:53 2023-06-10 2023-12-09
6503 щоденно Коростень – Шепетівка 00:17 2023-06-10 2023-12-09

0
репостів
0
репостів