Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїздаМаршрутПерiодичнiсть з початкової станції маршрутуЧас приб.Час вiдпр.Прибуття на кінцеву станцію
133 Івано-Франківськ Миколаїв цілий рік щоденно, крім 30/01, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03/11, 2,5,8,11,14,17/04, 25,28/09, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/10, 3,6,9/12/2020 00:21 00:23 16:46
43 Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно, крім 23/12/2019-12/01/2020 04:30 04:32 08:48
243 Івано-Франківськ Київ, Дніпро 23/12/2019-12/01/2020 щоденно 04:30 04:32 17:49
243 Дніпро, Київ Івано-Франківськ 25/12/2019-14/01/2020 щоденно 23:17 23:19 05:43
97 Київ Ковель цілий рік щоденно 01:23 01:25 07:32
885 Київ Рівне цілий рік щоденно 18:09 18:25 20:18
861 Київ Шепетівка 29/12/2019, 4,12/01/2020 13:47 13:47
861 Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях, крім 29/12/2019, 4,12/01/2020 13:47 13:47
197 Київ Ковель 28,30/12/2019, 2,4,8,10,12/01/2020 10:27 10:29 14:48
217 Київ Львів 21/12/2019-12/01/2020 щоденно, крім 31/12/2019 19:06 19:21 23:47
217 Київ Рахов 13/12/2019 19:06 19:21 06:56
893 Київ Шепетівка цілий рік по п'ятницях 22:44 22:44
264 Київ Івано-Франківськ 14/01/2020 19:06 19:21 02:43
869 Київ Шепетівка цілий рік по п"ятницях 22:28 22:28
13 Київ Солотвино цілий рік щоденно 21:46 21:48 13:10
43 Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 25/12/2019-14/01/2020 23:17 23:19 05:43
239 Київ Ужгород 26/12/2019-11/01/2020 щоденно, крім 31/12/2019 00:21 00:36 10:58
235 Київ Ужгород з 10/12/2019 по вівторках, четвергах, неділях, крім 31/12/2019; додатково 28,30/12/2019, 3,6,8,11/01/2020 01:12 01:14 11:58
98 Ковель Київ цілий рік щоденно 01:43 01:45 05:51
58 Ковель Одеса 9/12/2019-27/05/2020 та з 15/09 по непарних (крім 29/02/2020), при двох непарних 27,29,1,3; 29/05-13/09/2020 щоденно 23:35 23:37 10:14
198 Ковель Київ 28,30/12/2019, 2,4,8,10,12/01/2020 15:56 15:58 20:45
88 Ковель Новоолексіївка цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 15:40 15:42 11:15
128 Ковель Харків цілий рік по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; відмінено 29/02/2020 19:56 19:58 12:12
76 Кривий Ріг Ужгород 27/12/2019-13/01/2020 щоденно 10:06 10:37 21:28
46 Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 10-23/12/2019 03:15 03:38 14:34
46 Лисичанськ Ужгород 10-23/12/2019 щоденно 03:15 03:38 14:34
218 Львів Київ 21/12/2019-12/01/2020 щоденно, крім 1/01/2020 04:46 05:01 09:14
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне цілий рік щоденно 12:43 12:55 14:35
134 Миколаїв Івано-Франківськ 22/12/2019 05:57 06:02 13:41
134 Миколаїв Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 22/12/2019, 29/01, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03/11, 1,4,7,10,13,16/04, 24,27,30/09, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/10, 2,5,8/12/2020 05:57 06:02 13:35
88 Новоолексіївка Ковель цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:35 07:38 13:36
58 Одеса Ковель 10/12/2019-28/05/2020 та з 16/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4; 30/05-14/09/2020 щоденно 04:48 04:50 10:50
886 Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:48 22:48
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв цілий рік щоденно 17:04 17:19 07:21
218 Рахів Київ 8,15/12/2019 04:46 05:01 09:14
13 Солотвино Київ цілий рік щоденно 05:59 06:01 10:46
45 Ужгород Лисичанськ 9-22/12/2019 щоденно 06:57 07:09 04:15
45 Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно, крім 9-22/12/2019 06:57 07:09 04:15
75 Ужгород Кривий Ріг 29/12/2019-15/01/2020 щоденно 16:04 16:19 06:23
235 Ужгород Київ з 11/12/2019 по понеділках, середах, п"ятницях; додатково 8,29/12/2019, 4,7,9,12/01/2020 03:58 04:14 08:40
127 Харків Ковель 10-22/12/2019 по парних 07:35 07:38 13:36
127 Харків Ковель цілий рік по парних, крім 10-22/12/2019; при двох непарних 28,30,2,4 07:35 07:38 13:36
870 Шепетівка Київ цілий рік щоденно 03:39 09:42
876 Шепетівка Київ 8/12/2019-14/06/2020 та з 30/08/2020 по неділях 14:50 19:39
862 Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 14:18 19:38

Розклад руху приміських поїздів

Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:16 2018-12-10 2020-03-28
870 щоденно  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 03:39 2018-12-10 2020-03-28
6353 крім вт., ср., чт.  Шепетівка – Хмельницький 04:00 2019-12-08 2020-12-12
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:10 2019-12-08 2020-12-08
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:10 2019-12-08 2020-12-31
6222 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55 2019-12-08 2020-12-08
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:24 2019-12-08 2020-12-08
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:58 2019-12-08 2020-12-08
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:58 2019-12-08 2020-12-31
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:25 2019-12-08 2020-12-08
6221 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47 2019-12-08 2020-12-08
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:52 2019-12-08 2020-12-31
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:52 2019-03-31 2020-03-28
6354 крім пн., вт., ср.  Хмельницький – Шепетівка 13:08 2019-12-08 2020-12-12
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:38 2019-12-08 2020-12-08
861 по сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 13:47 2019-12-08 2020-03-28
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 13:58 2019-03-31 2020-03-28
862 по сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:18 2019-12-08 2020-03-28
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:25 2019-12-08 2020-12-08
876 по нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:50 2019-10-27 2020-03-28
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:50 2019-03-31 2020-03-28
6224 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:39 2019-12-08 2020-12-08
885 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:09 18:25 2018-12-10 2020-03-28
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:36 2019-12-08 2020-12-31
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:25 2019-12-08 2020-12-08
6223 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00 2019-12-08 2020-12-08
869 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:28 2019-03-31 2020-03-28
893 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:44 2018-12-10 2020-03-28
886 щоденно  Рівне – Шепетівка 22:48 2019-12-08 2020-12-12
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:57 2019-12-08 2020-12-08
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:13 2018-12-10 2020-03-28

Авторизація

загрузка...
No Internet Connection