Розклад руху поїздів у Шепетівці

Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїздаМаршрутПерiодичнiстьЧас приб.Час вiдпр.Приб. 
134 Івано-Франківськ Миколаїв 18,19,21/08/2021 13:16 13:21 05:58
231 Івано-Франківськ Генічеськ 5,7,9/06/2021 22:58 23:00 17:50
231 Івано-Франківськ Генічеськ 11/06-7/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 22:58 23:00 17:50
150 Івано-Франківськ Полтава 18,20/08/2021 23:44 23:59 10:38
43 Івано-Франківськ Чернігів 1/07-29/08/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:30 04:35 12:43
43 Івано-Франківськ Київ 29/03-29/06/2021, з 1/09/2021 по непарних (крім 15/05-7/06/2021), при двох непарних 29,1,3 04:30 04:35 08:48
43 Івано-Франківськ Київ 15/05-7/06/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:30 04:35 08:48
130 Івано-Франківськ Кременчук 18,20/08/2021 23:44 23:59 10:15
150 Ворохта Полтава 30/05-8/06/2021 по парних 23:44 23:59 10:43
150 Ворохта Полтава з 10/06/2021 по парних (крім 18,20/08/2021), при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:38
130 Ворохта Кременчук з 30/05/2021 по парних (крім 18,20/08/2021), при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:15
232 Генічеськ Івано-Франківськ 4/06-6/09/2021 по парних (крім 28,30/07/2021), при двох непарних 28,30,2,4 06:19 06:34 13:08
232 Генічеськ Івано-Франківськ 28,30/07/2021 06:19 06:34 13:08
97 Київ Ковель з 28/03/2021 щоденно 01:24 01:26 07:37
885 Київ Рівне з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 18:09 18:25 20:18
243 Київ Рахів 11/06/2021; з 17/06/2021 по непарних 23:19 23:21 10:00
217 Київ Рахов 4/06/2021 19:06 19:21 07:18
217 Київ Рахов 18/06/2021 18:54 19:11 07:18
43 Київ Івано-Франківськ 28/03-30/06/2021; з 2/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:19 23:21 05:43
13 Київ Солотвино з 28/03/2021 щоденно 21:49 21:51 13:52
235 Київ Ужгород 17/06/2021 00:50 01:14 11:58
98 Ковель Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 14/05-9/06/2021 01:43 01:45 05:51
98 Ковель Київ 14/05-9/06/2021 щоденно 01:43 01:45 05:51
58 Ковель Одеса 29/03-1/07/2021, з 1/09/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; 2/07-30/08/2021 щоденно 23:35 23:37 10:08
188 Ковель Миколаїв 14/05-10/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:40 15:42 10:13
88 Ковель Новоолексіївка з 3/04/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:40 15:42 10:17
130 Кременчук Ворохта 15/05-9/06/2021 по непарних 02:19 02:34 12:02
130 Кременчук Івано-Франківськ 17,19/08/2021 02:19 02:34 08:56
130 Кременчук Ворохта з 29/03/2021по непарних (крім 15/05-9/06, 17,19/08/2021), при двох непарних 29,1,3 02:19 02:34 12:02
46 Лисичанськ Ужгород з 16/04/2021 щоденно 03:15 03:38 14:34
134 Миколаїв Івано-Франківськ 16,17,19/08/2021 10:52 10:56 18:47
134 Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/05; 2,3,5,6,8,9,11/06/2021 10:52 10:56 23:30
134 Миколаїв Рахів 12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/06, 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26/07; 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,20,22,23,25,26,28,29,31/08/2021 10:52 10:56 23:30
134 Миколаїв Рахів 27,29,30/07/2021 10:52 10:56 23:30
187 Миколаїв Ковель 15/05-11/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:40 07:42 13:36
88 Новоолексіївка Ковель 28,30/07/2021 07:40 07:42 13:36
88 Новоолексіївка Ковель з 28/03/2021 по парних (крім 14/05-8/06, 28,30/07/2021), при двох непарних 30,2,4 07:40 07:42 13:36
88 Новоолексіївка Ковель 14/05-8/06/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:40 07:46 13:36
58 Одеса Ковель 28/03-2/07/2021, з 2/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; 3/07-31/08/2021 щоденно 04:31 05:00 10:50
149 Полтава Івано-Франківськ 17,19/08/2021 02:19 02:34 08:56
149 Полтава Ворохта з 29/03/2021 по непарних (крім 15/05-7/06, 17,19/08/2021), при двох непарних 29,1,3 02:19 02:34 12:02
149 Полтава Ворохта 15/05-7/06/2021 по непарних 02:19 02:34 12:02
886 Рівне Шепетівка з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 22:50 22:50
218 Рахів Київ 13,19/06/2021 05:13 05:28 10:03
134 Рахів Миколаїв 14/05; 10/06/2021 13:16 13:21 05:58
134 Рахів Миколаїв 11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29,31/06, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29,31/07/2021; 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,22,24,25,27,28,30,31/08/2021 13:16 13:21 05:58
134 Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/05; 1,2,4,5,7,8/06/2021 13:16 13:21 05:58
244 Рахів Київ 6/06/2021; з 18/06/2021 по парних 04:30 04:35 08:48
13 Солотвино Київ з 28/03/2021 щоденно 06:32 06:34 10:44
45 Ужгород Лисичанськ з 28/03/2021 щоденно 06:58 07:10 04:15
43 Чернігів Івано-Франківськ 2/07-30/08/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:19 23:21 05:43
870 Шепетівка Київ з 28/03/2021 по суботах, неділях, понеділках 03:35 09:42

Розклад руху приміських поїздів

Шепетівка 

Термін дії

Обіг

Маршрут прямування

приб.

відпр.

з

по

6502 по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:16 2021-05-14 2021-06-09
6502  по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:16 2021-06-10 2021-10-30
870 по пн., сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 03:35 2020-12-13 2021-12-11
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:03 2020-12-26 2021-12-11
6222 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55 2020-07-14 2021-12-11
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:27 2020-12-13 2021-12-11
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:58 2020-07-14 2021-12-11
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:25 2020-07-14 2021-12-11
6221 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47 2020-07-14 2021-12-11
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:52 2020-07-14 2021-12-11
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:52 2021-03-28 2021-10-30
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:38 2020-07-14 2021-12-11
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 13:58 2020-07-14 2021-10-30
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:25 2020-07-14 2021-12-11
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:50 2020-07-14 2021-10-30
6224 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:39 2020-07-14 2021-12-11
885 по пт., сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:09 18:25 2020-12-13 2021-12-11
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:36 2020-07-14 2021-12-11
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:25 2020-07-14 2021-12-11
6223 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00 2020-07-14 2021-12-11
886 по пт., сб., нд.  Рівне – Шепетівка 22:50 2020-12-13 2021-12-11
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:57 2020-07-14 2021-12-11
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:16 2020-12-13 2021-10-30