Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
133 Івано-Франківськ Миколаїв з 10/12/2018 щоденно, крім 7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 00:23 00:25 16:47
43 Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 04:30 04:32 08:48
97 Київ Ковель цілий рік щоденно 01:23 01:25 07:32
885 Київ Рівне цілий рік щоденно 18:09 18:25 20:18
861 Київ Шепетівка 10/03/2019 13:41   13:41
861 Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях, крім 10/03/2019 13:37   13:37
197 Київ Ковель 10/03/2019 12:15 12:17 16:58
893 Київ Шепетівка цілий рік по п'ятницях 22:44   22:44
869 Київ Шепетівка з 14/12/2018 по п"ятницях 22:26   22:26
43 Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно 23:17 23:19 05:43
13 Київ Солотвино цілий рік щоденно 21:46 21:48 13:10
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Київ Ужгород 1,8,15,22/02, 7,9/03/2019 01:12 01:14 11:59
98 Ковель Київ цілий рік щоденно 01:38 01:40 06:00
58 Ковель Одеса 9/12/2018-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 23:35 23:37 10:12
198 Ковель Київ 10/03/2019 15:53 15:55 20:45
88 Ковель Новоолексіївка 9/12/2018-9/03/2019 по непарних, крім 31/01; з 12/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:45 15:47 11:00
128 Ковель Харків 10/12/2018-8/03/2019 по парних; з 11/03/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 19:56 19:58 12:12
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва цілий рік щоденно 15:01 15:03 10:41
46 Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно 03:15 03:38 14:23
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 9/12/2018 щоденно, крім 10/03/2019 12:36 12:51 14:35
122 Миколаїв Рівне 10/03/2019 12:36 12:51 14:35
134 Миколаїв Івано-Франківськ з 9/12/2018 щоденно, крім 6,9,12,15,18,21,24,27/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03, 1,4,7,10,13,16/04/2019 05:58 06:00 13:35
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель цілий рік щоденно 09:29 09:31 14:52
86 Новоолексіївка Ковель 24/12/2018-10/03/2019 по парних; з 13/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:38 07:40 13:36
58 Одеса Ковель 10/12/2018-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 04:48 04:50 10:50
886 Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:48   22:48
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 10/12/2018 щоденно 17:04 17:19 07:21
13 Солотвино Київ цілий рік щоденно 05:59 06:01 10:43
45 Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно 06:57 07:09 04:15
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Київ 27/01, 3,10,17,24/02, 8,10/03/2019 03:58 04:14 08:37
127 Харків Ковель 9/12/2018-9/03/2019 по непарних, крім 1/02/2019; з 12/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:38 07:40 13:36
870 Шепетівка Київ цілий рік щоденно   03:39 09:42
862 Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях   14:15 19:34

Розклад руху приміських поїздів

ст. Шепетівка  (Хмельницька область / Україна)  Термін дії
Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:16 2018-12-09 2019-12-07
870 щоденно  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 03:39 2018-12-09 2019-03-30
6353 крім вт., ср., чт.  Шепетівка – Хмельницький 04:02 2018-12-09 2019-12-14
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:10 2018-12-09 2019-12-07
6230 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55 2018-01-01 2019-12-07
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:07 2018-12-09 2019-12-07
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:57 2018-01-01 2019-12-07
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:25 2018-12-09 2019-12-07
6229 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47 2018-01-01 2019-12-07
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:52 2018-01-01 2019-12-07
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:45 2018-12-09 2019-12-07
6354 крім пн., вт., ср.  Хмельницький – Шепетівка 13:06 2018-12-17 2019-12-14
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:28 2018-12-09 2019-12-07
861 по сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 13:37 2018-12-09 2019-03-30
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 13:58 2018-12-09 2019-12-07
862 по сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:15 2018-12-09 2019-03-30
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:25 2018-12-09 2019-12-07
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:37 2018-12-09 2019-12-07
6232 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:39 2018-01-01 2019-12-07
885 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:09 18:25 2018-12-09 2019-03-30
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:36 2018-01-01 2019-12-07
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:25 2018-12-09 2019-12-07
6231 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00 2018-01-01 2019-12-07
869 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:26 2018-12-09 2019-03-30
893 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:44 2018-12-09 2019-12-07
886 щоденно  Рівне – Шепетівка 22:48 2018-10-28 2019-12-07
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:53 2018-12-09 2019-12-07
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:13 2018-12-09

2019-12-07

Телефон для довідок: 3-21-31