Скільки коштів громади Шепетівщини спрямували на потреби оборони
Розділ Бізнес
Лише цього року Шепетівська міська рада виділила на ремонт доріг та вкладання бруківки майже 50 млн грн. Це в той час, як мешанці громади скидаються на купівлю тепловізорів, автомобілів, дронів та інших необхідних військовим речей. Днями ГО "Жіночий Антикорупційний Рух" з'ясовували скільки ж посадовці Шепетівки та інших громад району спрямовували коштів мешканців на військові потреби.
Кози, крафтовий сир і туризм: як родина зі столиці влаштувала козину ферму
Розділ Бізнес
Олена Остап’юк та її діти – Олександра й Василь у селі Закриничне Шепетівського району вирощують кіз у невеликій домашній фермі. Вони варять сир, але у планах – організувати на фермі туристичну локацію. Щоб сюди могли приїхати сім’ї з дітьми – подивитися, як живуть тварини, погладити та пообніматися з ними.
Кредитні зобов’язання військовослужбовців: чи потрібно сплачувати штрафні санкції та відсотки?
Розділ Бізнес
У той час, коли військовослужбовці захищають територіальну цілісність України, їх права за кредитними зобов’язаннями можуть бути порушені банками чи мікрофінансовими компаніями. У таких випадках фінансова освіта та обізнаність є найважливішими елементами для розширення можливостей людей приймати обґрунтовані рішення під час управління своїми особистими фінансами. 
Шепетівський телеканал Like TV: про війну, якої «майже немає»
Розділ Бізнес
Нескінченний паркет місцевих посадовців, «останній розвиток подій» як евфемізм ракетних ударів, три пари шкарпеток і День автомобіліста.
ТОП-10 вакансій на Хмельниччині та розмір зарплат у воєнний період
Розділ Бізнес
Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала більше тисячі пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини та склала рейтинг найбільш затребуваних професій на цей час разом з середнім розміром заробітньої плати.
Найчастіші питання про земельні відносини під час воєнного стану
Розділ Бізнес
07 квітня 2022 року набрав чинності Закон України “Щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану”, яким, зокрема, внесено суттєві зміни до Земельного кодексу України. Відповіді на питання про земельні відносини під час воєнного стану розповідають фахівці Шепетівського бюро правової допомоги.
Як оформлювати авто з іноземною реєстрацією під час воєнного стану?
Розділ Бізнес
Президент України підтримав чергові митні спрощення на період дії воєнного стану підписанням Закону №2142-ІХ від 24.03.2022, який вже набрав чинності з 5 квітня - дня його опублікування. До цього, щоб ввезти в Україну авто з іноземною реєстрацією, громадянам потрібно було сплатити акцизний податок, мито та ПДВ.
Набув чинності Закон «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»
Розділ Бізнес
Набув чинності Закон «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ, опублікований у "Голосі України". Детальні роз’яснення та коментарі від Міністерства економіки України стануть в пригоді всім, хто працює і наймає на роботу в умовах воєнного стану. У статті відповіді на питання: як укласти трудовий договір в умовах воєнного стану, як розірвати договір з ініціативи роботодавця чи працівника, робота в нічний час, залучення певних категорій громадян та багато іншої важливої інформації для HR-спеціалістів, власників бізнесу, найманих працівників. 
0
репостів
0
репостів