Як оформлювати авто з іноземною реєстрацією під час воєнного стану?
Розділ Бізнес
Президент України підтримав чергові митні спрощення на період дії воєнного стану підписанням Закону №2142-ІХ від 24.03.2022, який вже набрав чинності з 5 квітня - дня його опублікування. До цього, щоб ввезти в Україну авто з іноземною реєстрацією, громадянам потрібно було сплатити акцизний податок, мито та ПДВ.
Набув чинності Закон «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»
Розділ Бізнес
Набув чинності Закон «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ, опублікований у "Голосі України". Детальні роз’яснення та коментарі від Міністерства економіки України стануть в пригоді всім, хто працює і наймає на роботу в умовах воєнного стану. У статті відповіді на питання: як укласти трудовий договір в умовах воєнного стану, як розірвати договір з ініціативи роботодавця чи працівника, робота в нічний час, залучення певних категорій громадян та багато іншої важливої інформації для HR-спеціалістів, власників бізнесу, найманих працівників. 
Про перерахунок пенсій особам, які досягли 75-річного віку та старшим
Розділ Бізнес
Фахівці ГУ Пенсійного фонду у Хмельницькій області роз’яснюють особливості перерахунку пенсій особам, які досягли 75-річного віку та старшим в запитаннях і відповідях.
Держпродспоживслужба моніторить ціни. Як повідомити про зловживання?
Розділ Бізнес
Ще у січні кабінет міністрів україни встановив торговельну надбавку для соціально значущих продуктів – не вище 10%. Підвищувати ціни вище цього рівня підприємцям не можна!!! Вартість соціально значущих продуктів харчування у місцях торгівлі має залишатись такою як 23 лютого.
Скільки шепетівські ЗМІ отримали наших грошей за піар місцевої влади у 2021 році
Розділ Бізнес
Попри роздержавлення ЗМІ в Україні, яке тривало протягом 2016-2018 років, шепетівські газети продовжують фактично утримуватись за рахунок платників податків. Більше того, це вдається навіть газеті, сайту та телеканалу, які ніколи не були державними. Ми підрахували хто найбільше отримав грошей шепетівчан за минулий 2021 рік, а також коротко опишемо, які бонуси отримала одна з шепетівських газет у попередні роки.
Верховний суд дозволив газопостачальникам стягувати додаткову плату з українців
Розділ Бізнес
Сотні судових справ за позовами громадян щодо «температурних коефіцієнтів» півтора роки чекали розгляду справи за позовом пенсіонерки Галини Манік. І от нарешті Велика палата Верховного суду на її прикладі підтвердила законність цих додаткових нарахувань. Тепер усі, хто раніше сумнівався, чи мали право облгази стягувати зі споживачів «подвійну оплату» за ті злощасні коефіцієнти, мають знати: так, мали.
Перерахунки пенсій з 1 грудня 2021 року в запитаннях і відповідях
Розділ Бізнес
З 1 грудня 2021 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” збільшився розмір мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. У зв’язку зі зміною розмірів соціальних стандартів органи Пенсійного фонду України провели перерахунки пенсій, а заодно відповіли на найпоширеніші питання, які виникли у зв'язку з цим.
Шепетівська громада втратила 7 862 400 грн через "суботній базар"
Розділ Бізнес
Внаслідок неефективних управлінських рішень (дій), безконтрольність щодо надання в користування комунального майна комерційній структурі ТОВ «Шепетівка-Компані» безоплатно та без договірних відносин, Шепетівською міською радою недоотримано доходів розрахунково на загальну суму 7862,4 тис гривень. Про це йдеться у звіті Державної аудиторської служби України №20-08/4 від 23.09.2021.