"Війна — війною, а хліб треба": мінометник у відпустці засіває поля на Шепетівщині
Розділ Бізнес
Мінометник Валерій із позивним "Вежа" приїхав із прикордоння Сумщини у відпустку на Шепетівщину, щоб засіяти свої поля, бо в душі, за його словами, залишається аграрієм і планує розвивати цю справу після української перемоги. 
На знімку колектив служби головного механіка Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства
Розділ Бізнес
Управління технічного обслуговування та ремонту водопроводно-каналізаційних систем має критичне значення для стабільності міського життя. Від їх ефективності залежить надійність подачі води та очищення стічних вод, що є важливою складовою комфортного і безпечного існування громади. Тому напередодні професійного дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення розповімо про роботу шепетівського водоканалу.
Колишній поліціянт із Шепетівки почав все з нуля і досяг успіху у IT попри війну та пандемію
Розділ Бізнес
«Я нікому нічого не платив, всю доступну інформацію можна знайти й самотужки». Історія колишнього поліціянта, який почав все з нуля і досяг успіху у QA попри війну і пандемію.
Скільки коштів громади Шепетівщини спрямували на потреби оборони
Розділ Бізнес
Лише цього року Шепетівська міська рада виділила на ремонт доріг та вкладання бруківки майже 50 млн грн. Це в той час, як мешанці громади скидаються на купівлю тепловізорів, автомобілів, дронів та інших необхідних військовим речей. Днями ГО "Жіночий Антикорупційний Рух" з'ясовували скільки ж посадовці Шепетівки та інших громад району спрямовували коштів мешканців на військові потреби.
Кози, крафтовий сир і туризм: як родина зі столиці влаштувала козину ферму
Розділ Бізнес
Олена Остап’юк та її діти – Олександра й Василь у селі Закриничне Шепетівського району вирощують кіз у невеликій домашній фермі. Вони варять сир, але у планах – організувати на фермі туристичну локацію. Щоб сюди могли приїхати сім’ї з дітьми – подивитися, як живуть тварини, погладити та пообніматися з ними.
Кредитні зобов’язання військовослужбовців: чи потрібно сплачувати штрафні санкції та відсотки?
Розділ Бізнес
У той час, коли військовослужбовці захищають територіальну цілісність України, їх права за кредитними зобов’язаннями можуть бути порушені банками чи мікрофінансовими компаніями. У таких випадках фінансова освіта та обізнаність є найважливішими елементами для розширення можливостей людей приймати обґрунтовані рішення під час управління своїми особистими фінансами. 
Шепетівський телеканал Like TV: про війну, якої «майже немає»
Розділ Бізнес
Нескінченний паркет місцевих посадовців, «останній розвиток подій» як евфемізм ракетних ударів, три пари шкарпеток і День автомобіліста.
ТОП-10 вакансій на Хмельниччині та розмір зарплат у воєнний період
Розділ Бізнес
Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала більше тисячі пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини та склала рейтинг найбільш затребуваних професій на цей час разом з середнім розміром заробітньої плати.
0
репостів
0
репостів