Переходьте до ГК «Нафтогаз України» та економте до 20% на платіжках за газ
Розділ Бізнес
Жителі Шепетівки та району мають можливість економити до 20% за газ, змінивши постачальника та обравши компанію із вигіднішими цінами.
Хто і як може отримати 8000 грн допомоги на час карантину
Розділ Бізнес
Міська рада опублікувала інформацію щодо можливості отримання допомоги ФОПам та найманим працівникам суб’єкта господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
За минулий рік у шепетівського водоканалу накрали люків на 500 тис. грн.
Розділ Бізнес
Шепетівкаводоканал відповідає за близько 5000 водопровідних та каналізаційних колодязів. Ще за орієнтовно стільки ж колодязів Шепетівки несуть відповідальність інші установи (Шепетівське підприємство теплових мереж, Укртелеком тощо) та приватні особи міста.
Як змінити постачальника газу не виходячи з дому та платити менше
Розділ Бізнес
Вже не перший місяць, мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ПАТ «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ неприємно дивує. Але є спосіб платити за газ менше.
Ілюстрація Наполеона Орди, ХІХ ст. Шепетівський оздоровчий заклад мінеральних вод. Вид на двоповерхові та одноповерхові будівлі та фрагмент церкви з дороги
Розділ Бізнес
Протягом ХІХ ст. в Шепетівці був досить потужний оздоровчий заклад мінеральних вод, який відвідували хворі ледь не з усієї колишньої Російської імперії.
Які зміни очікують пенсіонерів у новому 2021 році
Розділ Бізнес
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області проінформувало про зміни у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму. Пропонуємо вам відповіді на найпоширеніші запитання.
Шепетівським відділенням соцстраху виплачено понад 15 млн грн за період тимчасової непрацездатності
Розділ Бізнес
Оформлені відповідним чином заяви-розрахунки, на підставі виданих в установленому порядку листків непрацездатності, є підставою для фінансування Фондом соціального страхування України допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, а також у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю внаслідок нещасного випадку на виробництві до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.
Жнива 2020. Врожайність на тому ж рівні, але збирати почали пізніше
Розділ Бізнес
Аграрії Шепетівщини активно працюють над збором ранніх зернових культур. Двадцятого липня першими в поле вийшли зернозбиральні комбайни ТОВ «Лотівка Еліт» і ТОВ «Поділля +» та розпочали збір озимої пшениці, озимого ячменю і ріпаку.