Куди вступити на сучасні спеціальності ІТ випускникам Шепетівки
Розділ Освіта
Закінчення навчального року 2022-2023 для школярів Шепетівки принесло турботи зі вступом. Як і більшість сучасної молоді, наші випускники проявляють цікавість до сучасних ІТ професій. Пов’язано це, перш за все, з перспективами гарного заробітку та попитом на фахівців цієї галузі. До того, ж, щоб тримати професію не треба далеко їхати. Відразу кілька вишів Хмельницького та області мають факультети інформаційних технологій. 
"І пропалені штани, і горів шкільний стіл": як Владислав Омелянчук йшов до міжнародної олімпіади з хімії
Розділ Освіта
Дві "двохсотки" з мультитесту принесла шепетівчанину Владиславу Омелянчуку "бронза" на Міжнародній хімічній олімпіаді, яка відбувалась в середині липня у Швейцарії. Про це він розповів після повернення додому. Які враження у Владислава після олімпіади, з якою професією планує пов’язати своє життя та як зустріла його після повернення зі Швейцарії вчителька з хімії, далі у матеріалі.
Веремієнко Аліна та Шевчук Діана  - двохсотбальники з Ізяславської громади
Розділ Освіта
Цей навчальний рік був особливо важким та напруженим через умови воєнного стану. Однак наша українська молодь довела, що вона здібна, наполеглива та незламна, бо на своєму освітньому фронті показала чудові результати. Національний мультитест лишився позаду. Серед випускників 2022/2023 н.р. Ізяславської громади є дві учениці, які знають англійську мову та математику краще за інших. Тож нещодавно мені вдалося поспілкуватись із зірковими ексучасницями НМТ – випускницями Ізяславського ліцею №5 Веремієнко Аліною та Шевчук Діаною, які досягли неймовірних результатів, а саме потрапили в число найздібніших учнів України.
Замість оцінок - підтримка. Як минув перший навчальний тиждень у школах Шепетівки, Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Мелітополя
Розділ Освіта
Навчальний рік у різних областях та школах почався по-різному - ті заклади, які не мають укриття, стартували в онлайн-форматі. Ті, які мають, вийшли в офлайн або повністю, або позмінно. Станом на 2 вересня, за даними Міносвіти, офлайн працює 64% шкіл в Україні. Найвищі показники по готовності укриттів у Києві, Львівській та Закарпатській областях.
Ірина Якимчук: “Кожній дитині у школі має бути комфортно”
Розділ Освіта
Вже майже 2 роки директоркою Шепетівської загальноосвітньої школи №8 є Ірина Вікторівна Якимчук. З січня 2020 року вона опікується близько 400 учнями та 50 працівниками, з яких 30 є педагогами.
Палій Гордій Кіндратович - борець з небезпечними мікроорганізмами
Розділ Освіта
В серпні цього року виповнилося б 85 років нашому земляку, видатному вченому України, академіку, організатору вищої медичної освіти та науки в Україні Гордію Кіндратовичу Палію.
Шепетівський полярник поділився враженнями від "білого" континенту
Розділ Освіта
Більше року в зимовій експедиції в Антарктиді перебував шепетівчанин Максим Білоус. За його словами, на Антарктичній станції працював системним механіком. До цього він був приватним підприємцем та мав власну майстерню. Про життя та роботу в Антарктиді чоловік розповів Суспільному.
Шепетівчанка після дистанційного навчання, вирішила вчитися вдома
Розділ Освіта
Не повертатися до навчання у школі, а продовжити дистанційно опановувати шкільну програму вдома на постійній основі вирішила шепетівчанка Наталія Рула. Дівчина зізнається - дистанційне навчання, яке стало вимушеним кроком в умовах пандемії, їй сподобалось.
0
репостів
0
репостів