У Шепетівському ЦЕНТУМ урочисто відкрили навчальний рік
Розділ Освіта
15 вересня 2021 року в Шепетівському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулось урочисте відкриття навчального року в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста». Цього дня до закладу завітали учні НВК №3, ЗОШ№4. Для них педагоги підготували багато цікавих заходів та сюрпризів.
У школі села Цвітоха побудували спортивну залу із протирадіаційним укриттям
Розділ Освіта
Сьогодні відбулося урочисте відкриття спортивного залу Цвітоського ліцею Улашанівської сільської ради Шепетівського району. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницькоє облдержадміністрації.
У плесенській школі за традицією провели Олімпійський тиждень
Розділ Освіта
Олімпійський тиждень 2021 у Плесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов з 6 по 10 вересня. Кожного дня школярі брали участь у тематичних заходах: виховних годинах, іграх та змаганнях на свіжому повітрі, а також традиційному "Кросі Миру". Щорічно такий тиждень організовують до Дня фізичної культури та спорту.
Юний шепетівчанин здобув 3 місце на Міжнародній олімпіаді з ментальної арифметики
Розділ Освіта
З 3 по 4 вересня в Об'єднаних Арабських Еміратах відбулась Міжнародна Олімпіада з ментальної арифметики WAMAS-2021. Змагання відбулись у місті Дубай, а призовий фонд складав 10 000 $.
Шепетівчани повернулись із нагородами з фестивалю художньої творчості «Єдина родина»
Розділ Освіта
З 28 серпня по 4 вересня 2021 року на базі дитячого табору «Sportium» у селі Чорноморка Миколаївської області Українським державним центром позашкільної освіти, обласним Будинком творчості Миколаївської обласної ради спільно з департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації було організовано Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина». Цього року він присвячувався 30-ій річниці Незалежності України. 
Приймаємо Замовлення на Утеплення Вашого Будинку ...
Оголошується набір дітей віком від 6 до 14 років н ...
Грицівський ліцей отримав новий шкільний автобус
Розділ Освіта
Одним із чинників освіченої нації є доступність до освіти. Саме з такою метою в Україні відбувається оновлення парку шкільних автобусів, що підвозять учнів та педагогів до навчальних закладів області. Відтак, вчора новенький транспортний засіб отримав Грицівський ліцей, Грицівської селищної громади.
Майже сотня дітлахів Шепетівщини оздоровились у дитячих таборах
Розділ Освіта
Після вимушеної однорічної перерви літнє оздоровлення дітей Шепетівської громади 2021 відбулося! Неймовірні літні враження отримали діти, що потребують особливої опіки та піклування.
За підсумками ЗНО склали рейтинг шкіл Хмельницької області 2021 року
Розділ Освіта
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Хмельницької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року.