Рятувальники агітували вихованців мистецьких шкіл міста
Розділ Освіта
Сьогодні вихованці мистецьких шкіл міста мали пізнавальну зустріч із рятувальниками. Про це написали на сторінці Шепетівського міського будинку культури.
Вступ до вишів за мультипредметним тестом: як він відбуватиметься на Хмельниччині
Розділ Освіта
Цього року одноразово змінено алгоритм вступу до закладів вищої освіти. Замість традиційного ЗНО абітурієнти складатимуть національний мультипредметний тест. Про механізми проведення тестування в умовах воєнного стану та процедуру вступу Суспільному ексклюзивно розповіла директорка Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Дарія Басюк.
Шепетівський професійний ліцей організував день відкритих дверей
Розділ Освіта
Днями у Шепетівському професійному ліцеї було проведено день відкритих дверей для учнів, випускників 9 та 11 класів, які у майбутньому хотять оволодіти робітничою спеціальністю слюсаря-ремонтника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Про це повідомили на сайті освітнього закладу.
Відбулись перші заняття із зоотерапії в Шепетівському міському ЦЕНТУМ
Розділ Освіта
Вчора, 5 травня відбулись перші заняття з зоотерапії в Шепетівському міському ЦЕНТУМ, що проводяться а рамках роботи освітнього хабу Шепетівської МТГ. Про його запуск ми писали раніше тут.
У Шепетівці розпочав роботу освітній хаб
Розділ Освіта
Освітяни Шепетівської міської громади запрошують здобувачів освіти та їх батьків як місцевих мешканців, так і внутрішньо переміщених осіб до території нових можливостей - освітнього хабу. Це безоплатні психологічні, логопедичні, медичні, профорієнтаційні консультації, допомога батькам з ООП, мовні курси, розмовні клуби, фізкультурно-оздоровчі та арт-заняття, основи програмування, зооотерапія, садочок – онлайн.
Вже понад місяць Шепетівський ЦЕНТУМ відволікає переселенців від війни
Розділ Освіта
Про цілющу силу спілкування з природою відомо здавна. Прогулянки на природі, споглядання прекрасного, спілкування з тваринами допомагають подолати стрес, покращують настрій та загальне самопочуття. Особливо актуально це зараз, коли усі ми перебуваємо в стані постійного стресу та тривоги через війну. У Шепетівському міському ЦЕНТУМ створені всі можливості для того, аби бодай на короткий час зануритись у світ прекрасного, забути про страхи та відчути красу життя.
У Шепетівській ЗОШ №1 для дітей-переселенців відкрили "Територію щастя"
Розділ Освіта
У коридорах Шепетівської ЗОШ №1 знову чути дитячий сміх, веселі розмови, дзвінкі пісні. Адже днями відбулося відкриття Волонтерського освітнього центру "Територія щастя" для дітей, батьків, що тимчасово змушені були переїхати з рідних містечок у Шепетівку.
Юні шепетівчани вибороли 8 призових місць на Всеукраїнському конкурсі
Розділ Освіта
Справжніх патріотів, юних майстрів, які бережуть культуру та традиції своєї країни, виховують педагоги Шепетівського міського ЦЕНТУМ. Доказом цього є 8 призових місць у Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір».