Знайомство з Шепетівщиною: Голубі озера – небо на землі
Розділ Інше
Наша Хмельниччина багата різноманітними водоймами, куди влітку приїздить чимало людей на відпочинок. Однією з таких водойм є славнозвісні Голубі (Блакитні) озера, розташовані на півночі Хмельниччини, біля села Стригани Крупецької територіальної громади.
Як відпочити в Албанії на Іонічному та Адріатичному морі - сезон 2024
Розділ Інше
Морські курорти приваблюють кришталево чистою водою, безтурботним відпочинком на пляжі, знайомством з новими країнами та пам'ятками. Недорогі путівки на відпочинок в Албанії сезону 2024 року багатьом українським туристам відкриють найцікавіший напрямок пляжного відпочинку. За оцінками експертів онлайн турагенції АНЕКС Тур, абсолютна більшість туристів, що вже відвідали пляжі Албанії, планують новий візит до Іонічного та Адріатичного узбережжя. Чим приваблює туристів відпочинок в Албанії та як організувати відпустку?
Знайомство з Шепетівщиною: Дерев´яна Свято-Дмитрівська церква-корабель у Старому Кривині
Розділ Інше
Усі красоти Старого Кривина, що розкинувся між Острогом та Славутою, свого часу зведені на пісках. І пречудовий ландшафтний парк, виплеканий відомим на всю Європу архітектором-пейзажистом Діонісієм Міклером два століття тому, і дивовижна церква-корабель, як її часто називають дослідники історії, збудована у середині 18 століття в стилі українського барокко.
Знайомство з Шепетівщиною: Костел Святої Анни у Полонному
Розділ Інше
Костел Святої Анни у місті Полонне – пам’ятка архітектури національного значення, вік якої перевищує чотири століття. Споруда закладена ще за часів Януша Острозького, спалена та пограбована турецькими військами під проводом Алімазора. Святиня встигла побувати відділом НКВС та катівнею за часів совітів і стала центром Полонського деканату Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні в наш час.
Як відпочити недорого в Чорногорії: онлайн турагенція АНЕКС Тур
Розділ Інше
Розкішні пляжі на Адріатичному морі та у найбільшому фіорді півдня Європи Боко Которській затоці вже приймають туристів пляжного сезону 2024 року. Цього року українські туроператори значно розширили асортимент готелів та варіанти маршрутів з України на відпочинок у Чорногорії. Експерти турагенції АНЕКС Тур розповіли – як купити онлайн недорогі путівки та відпочити у Чорногорії з максимальним комфортом.
Літній відпочинок на морі 2024: онлайн турагенція ANEX Tour
Розділ Інше
Відпустку на море в Україні безпечною не назвеш: високі ризики обстрілів, багато пляжів заміновані, доступ до моря заборонено. На третьому році з моменту повномасштабного вторгнення кожен відповідальний туроператор країни розробив власну програму турів з прямими авіа та автобусними чартерами. Експерти онлайн турагенції АНЕКС Тур розповідають - як купити онлайн вигідний тур для відпочинку на морі за кордоном.
Близько, недорого, безпечно: як відпочити на морі в Болгарії з ANEX Tour
Розділ Інше
Настав час планувати відпустку. Піщані пляжі, недорогі готелі все включено, незабутня подорож - яку пропонують вигідні тури в Болгарію на море. У каталозі онлайн турагенції АНЕКС Тур доступні одразу два види турів від найбільшого туроператора країни.
Скільки часу може знаходитись у небі російський МиГ-31 через який тривога по всій Україні
Розділ Інше
Так звані "ВКС" РФ почали збільшувати час перебування у повітрі літаків МиГ-31К, які є носіями Х-47 "Кинжал", через що тривалість повітряних тривог по всій Україні збільшується. Бо оголошується фактично з моменту зльоту літака, до його посадки.
0
репостів
0
репостів