Скільки часу може знаходитись у небі російський МиГ-31 через який тривога по всій Україні
Розділ Інше
Так звані "ВКС" РФ почали збільшувати час перебування у повітрі літаків МиГ-31К, які є носіями Х-47 "Кинжал", через що тривалість повітряних тривог по всій Україні збільшується. Бо оголошується фактично з моменту зльоту літака, до його посадки.
Фітофтора томатів та як з нею боротись
Розділ Інше
Бачити, як всі рослини в городі ростуть здоровими і красивими, є справжнім задоволенням для садівника. Проте, на жаль, не завжди все складається ідеально, і щороку городники стикаються з новими проблемами. Однією з таких проблем є фітофтороз, серйозне захворювання, яке вражає не тільки помідори, але й картоплю, баклажани та перець. Ця хвороба може швидко знищити дорослі рослини, іноді всього за кілька днів. Спори цього грибкового захворювання можуть переживати в ґрунті та поширюватися через вітер або краплини дощу. 
Білотин: від порцелянової фабрики на парових машинах та мінеральних купалень до вимираючого села
Розділ Інше
На перший погляд може здатися, що на цих фото китайська порцеляна. Але насправді, такий посуд виробляли у нашій місцевості у XIX столітті. Село Білотин Шепетівського району розташоване за 30 кілометрів від нашого міста. Саме тут у 1850 році князем Яблоновським була відкрита порцелянова фабрика. На початку 1860 року фабрику придбав купець Зуссман. У 1884 році на фабриці працювало 15 робітників.
Російський “привіт” для шепетівської річки: про що мовчать екологи?
Розділ Інше
Викиди нафти, лісові пожежі, отруєння річок і озер, потрапляння в повітря й  землю ракетного палива – росія нищить не лише людей та інфраструктуру, вона вбиває українське довкілля. На сьогодні окупанти завдали шкоди понад чверті усіх екосистем держави, а збитки для навколишнього природного середовища оцінюється у 202 мільярди гривень.
Як виганяли нацистських окупантів з Шепетівки у 1944 році
Розділ Інше
27 січня 1944 року розпочалася Рівненсько-Луцька наступальна операція І-го Українського фронту. Згідно неї радянське командування планувало вигнати нацистських загарбників з районів Рівне-Луцьк-Шепетівка.
Польське підпілля на теренах Шепетівщини у період Другої світової війни
Розділ Інше
Після вторгнення Німеччини та СРСР на територію Польщі у вересні 1939 року її влада, під загрозою втрати державного суверенітету країни, була змушена утворити новий уряд за її межами. Прем’єр-міністром та Верховним головнокомандувачем Польських Збройних сил став Владислав Сікорський. Визнаний західними союзниками, його уряд докладав чимало зусиль для відновлення польської армії в еміграції, яка була необхідна для широкомасштабної боротьби за національний суверенітет і територіальну цілісність Польської держави.
Ще 32 цікавих факти та історій Шепетівки
Розділ Інше
По кількості переглядів ми бачимо, що вам дуже сподобались 50 цікавих фактів та історій Шепетівки, які підготував Музей пропаганди за спогадами Сінькова Миколи Петровича. Тому працівники музею підготували ще 32 цікавинки, тепер за спогадами Лукашенка Олександра Леонідовича 1940 р.н.
50 цікавих фактів та історій Шепетівки
Розділ Інше
Музей пропаганди підготував перелік цікавих фактів та історій Шепетівки. Склали їх за спогадами ветерана Другої світової війни, шепетівчанина, випускника шепетівської школи №3, Сінькова Миколи Петровича, 1923 р.н. Ми впевнені, що хоч один та ви не знаєте ;-)
0
репостів
0
репостів