Бізнес потребує спрощення бюрократії та митних процедур – Олександр Ейсмонт

Щодо продовольчої кризи в Україні говорити зарано. Олександр Ейсмонт, керівник компанії Євротермінал вважає, що її взагалі можна уникнути у майбутньому. Але для цього необхідно терміново змінювати підходи до транзиту товарів та перетину кордонів.

Детальніше:Бізнес потребує спрощення бюрократії та митних процедур – Олександр Ейсмонт

Страхування онлайн: де вигідно купити поліс і оформити кредит?

Страхування міцно увірвалося в наше життя та стало його невід’ємною частиною. Страхується все: життя та здоров’я, майно, автомобілі та навіть відповідальність страхувальника перед іншими особами. Завдяки масовій диджиталізації послуг у Вас з’являється унікальна можливість отримати доступ до широкого спектра страхових продуктів, навіть не виходячи з дому! А надає цю можливість сервіс онлайн-страхування Polis.ua, де зібрані актуальні та найвигідніші пропозиції від лідерів страхового ринку України. Не втрачайте шанс швидко та зручно оформити поліс, і отримати бонуси на наступні покупки.

Детальніше:Страхування онлайн: де вигідно купити поліс і оформити кредит?

Про конфигурации BAS Комплексное управление предприятием и BAS Малий бізнес

10

Одной из проблем практически любого бизнеса можно назвать неэффективную автоматизацию, либо вообще ее полное отсутствие. Второй вариант чаще присущ представителям малого бизнеса, которые либо экономят на программном обеспечении, либо считают, что могут справится самостоятельно при помощи электронных таблиц или того хуже - учета в тетради.

Детальніше:Про конфигурации BAS Комплексное управление предприятием и BAS Малий бізнес

Букмекерская компания Parimatch представлена на сайте Stavki.ua

Независимый эксперт Stavki.ua предлагает вниманию украинских игроков полноценные обзоры букмекерских контор и описания онлайн казино. Среди букмекеров, честно работающих для украинцев, известностью пользуется Parimatch. Основана букмекерская компания в 90-х годах, а сегодняшнее её представление - это сайт с огромным выбором разных мероприятий для выгодных прогнозов. Беттеры, занимающиеся спортивными пари, с удовольствием делают ставки на мобильной или стационарной версиях сайта. Предлагаются для пополнения счета разные валюты, включая биткоины. Безопасно создавать в букмекерской конторе учетную запись, делать депозиты.

slots

Детальніше:Букмекерская компания Parimatch представлена на сайте Stavki.ua