Голова обласної ради відвідала переселенців у Шепетівці
Розділ Події
Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави Шепетівська територіальна громада транзитом прийняла 7 тисяч переселенців. Близько 3 тисяч залишилися проживати у Шепетівці та населених пунктах громади.
У Шепетівці вшанували борців за незалежність України
Розділ Події
Щорічно, 23 травня, відзначається День Героїв – свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують боротьбу і нині. Сьогодні в краєзнавчому відділі Музею пропаганди відбувся пам’ятний захід присвячений всім тим, хто поклав своє життя відстоюючи територіальну цілісність, свободу та незалежність нашої країни та тим, хто сьогодні захищає рідну Україну на передовій.
Шепетівщина провела в останню путь Миколу Васильовича Конюка
Розділ Події
22 травня на площі ім. Т. Г. Шевченка Шепетівщина провела в останню путь Миколу Васильовича Конюка, 25-річного мешканця села Травлин, який загинув під час виконання військового обов'язку пов'язаного із захистом України.
Шепетівчани провели в останню путь Орловського Назара Вікторовича
Розділ Події
Сьогодні у Шепетівці на центральній площі міста громада простилася з Героєм-захисником нашої країни. Захищаючи Незалежність України загинув мешканець міста Шепетівка Орловський Назар Вікторович. Йому був лише 21 рік.
Шепетівчани відзначили Всесвітній день вишиванки
Розділ Події
Сьогодні, у Всесвітній день вишиванки, на площі перед міським будинком культури відбувся концерт за участі творчих колективів міста. Про це повідомили на сторінці Шепетівської міської ради.
З депутатами Сейму Республіки Польща обговорювали питання енергетики
Розділ Події
Свобода і безпека України – це свобода і безпека Європи. Таке переконання висловили депутати польського парламенту Марцін Куласек, Пшемислав Коперський та Стефан Краєвський під час сьогоднішньої зустрічі з керівництвом області, що відбулася в обласній військовій адміністрації. До розмови долучилися начальник ОВА Сергій Гамалій та його заступники Сергій Тюрін, Сергій Ткачук, Володимир Білик та Володимир Юр’єв, голова обласної ради Віолета Лабазюк, представники структурних підрозділів ОВА.
У Шепетівці попрощалися із Годованюком Сергієм Володимировичем
Розділ Події
Сьогодні у Шепетівці на центральній площі попрощалися із захисником України – Годованюком Сергієм Володимировичем, мешканцем села Пліщин, Шепетівської територіальної громади.
Наш полярник долучився до акції з підтримки захисників Маріуполя
Розділ Події
Українські полярники зі станції "Академік Вернадський" долучилися до всесвітньої акції з підтримки захисників Маріуполя #World4Mariupol. Серед них і наш земляк Максим Білоус.