Події

Субота, 20 квітня 2019 15:57

Площа Т.Шевченка набуває барв до свята

Автор Адміністратор
Учні та викладачі дитячої художньої школи продовжили декокорувати площу Т.Шевченка до Великодня. Вчора закінчували малювати вінок з калини на плитах великої клумби та розпочали наносити святковий орнамент на плити площі.
П'ятниця, 12 квітня 2019 19:24

Висадили дубову алею у пам’ять про загиблих в АТО шепетівчан

Автор Адміністратор
Сьогодні на території Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» відбулась урочиста лінійка та започаткована акція «Дерево пам’яті» у ході якої було висаджено 60 дубів.
П'ятниця, 12 квітня 2019 13:13

Районні депутати садили ліс своїми руками

Автор Адміністратор
Постійними учасниками акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Шепетівщині є депутатський корпус районної ради. Відрадно те, що цей рік не став виключенням і до участі в акції долучилися районі депутати на чолі з головою Шепетівської районної ради Дзяворуком П.Ф., та головою районної державної адміністрації Бузильом В.В..
Четвер, 11 квітня 2019 15:16

Сьогодні провели обстеження "судилківського мосту"

Автор Адміністратор
Сьогодні працівники Державногопідприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна» провели обстеження шляхопроводу по вулиці Судилківській на предмет його подальшої експлуатації. На основі обстеження буде складений акт та паспорт об’єкта.
2 квітня біля будівлі Шепетівської міської ради відбулась перша загальноміська акція присвячена Всесвітньому дню поширення інформації про проблеми аутизму «Аутизм – це не трагедія, ігнорування – це ТРАГЕДІЯ!».