Стягнути з Комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою виконкому Хмельницької міської ради на користь власника автомобіля Mercedes-Benz 69 043 гривні майнової, 5 000 гривень моральної шкоди та 5 667 гривень витрат, пов`язаних з проведенням експертизи, інвентаризації земельної ділянки, встановленням метеопоказників. Таке рішення Хмельницького міськрайонного суду залишив без змін апеляційний суд. Апеляційну скаргу комунальників ХАС відхилив.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо правоохоронця з Житомирської області, який привласнив півмільйона гривень. Вказані кошти були речовими доказами у кримінальному провадженні.

До Землі наближається «Комета Диявола», розмір якої перевищує гору Еверест. Офіційна назва об’єкта – 12P/Понса – Брукса (12P/Pons-Brooks). Про це повідомляє The Guardian.

Працівники ДБР звершили досудове розслідування щодо двох військовослужбовиць однієї з частин Рівненської області. Жінки 11 місяців не з’являлися на службі, але отримували грошове забезпечення та бойові доплати. Обвинувальні акти направлено до суду.

Хмельницьким апеляційним судом за апеляційною скаргою прокуратури скасовано вирок суду першої інстанції, яким хмельничанина засуджено до умовної міри покарання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309, ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних та психотропних речовин в особливо великих розмірах).

Сьогодні Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП ООН) підписала договори із 11 областями України задля підтримки щоденних шкільних обідів для понад 60 000 дітей у 420 школах. Хмельниччина також приєдналася до цієї угоди, участь в її підписанні взяв перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

0
репостів
0
репостів