У Шепетівці стартує проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом
Розділ Спорт
Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ «Поруч», який надає психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, що постраждали внаслідок війни. У межах проєкту батьки зможуть залучати дітей до занять на спортивних майданчиках, під час яких діти займатимуться з психологом, гратимуть у рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення отримають навички першої медичної допомоги від медичних волонтерів.
Шепетівчанин став чемпіоном Європи з Комбат Дзю-Дзюцу серед юніорів
Розділ Спорт
13-16 травня в курортному містечку Мальграт де Мар (Іспанія) пройшов чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів у розділах клоз- контакт (боротьба) та фулл-контакт. В чемпіонаті Європи взяли участь спортсмени з 15 країн.
Шепетівчани здобули перемогу у товаристському матчі з футболу
Розділ Спорт
15 травня, у Шепетівці, на стадіоні «Локомотив» відбулась товариська зустріч з футболу між командами ФК «Ізяслав» та ФК «Шепетівка» з метою підготовки до чемпіонату Хмельницької області.
Шепетівчани привезли нагороди із чемпіонату Хмельниччини з важкої атлетики
Розділ Спорт
19 лютого 2022 року у місті Хмельницький відбувся чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед команд ДЮСШ. Бажання позмагатися за нагороди виявили 117 спортсменів з різних куточків Хмельниччини. Честь міста Шепетівки захищали 7 вихованців відділення важкої атлетики Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Медведя Володимира Івановича.
«Лісівник» – переможець обласного турніру з волейболу
Розділ Спорт
Минулими вихідними Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" провів обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.
Шепетівські волейболісти перемогли на турнірі в Понінці
Розділ Спорт
У рамках програми «Спорт для всіх» Понінківська ТГ організувала турнір з волейболу. У змаганнях, які відбулися 13 лютого, взяли участь команди Шепетівської, Полонської, Першотравневої та Понінківської територіальних громад.
Шепетівчани привезли одну нагороду з чемпіонату області із вільної боротьби
Розділ Спорт
12 лютого 2022 року в місті Хмельницький відбувся чемпіонат Хмельницької області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 2002-2004 р.н. До участі у чемпіонаті було заявлено 55 спортсменів з усіх куточків Хмельниччини.
Шепетівський більярдист Михайло Ларков двічі переміг у столиці
Розділ Спорт
На минулому тижні в київському БК «Авіатор» відбувся юнацький Кубок України з вільної піраміди, який став відбірковим турніром до чемпіонату світу, що відбудеться в березні в Киргизстані.