До команди евакуаційного потягу-мінігоспіталю долучилися медичні сестри з Шепетівки. Про це повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров'я України.
Незважаючи на збройну агресію російської федерації, епідемію коронавірусної хвороби ніхто не відміняв і досі продовжують фіксуватися випадки цієї недуги, в тому числі летальні. Про це повідомили у Шепетівському районному відділі ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України».
Перші в цьому сезоні овочі, фрукти та зелень вже почали з’являтися на прилавках. Мало хто може встояти, щоб не покуштувати першу полуницю, купити пучок зелені. Але купуючи ранні фрукти та овочі слід пам’ятати про потенційну небезпеку, яку вони можуть в собі містити. А це нітрати та пестициди. Держпродспоживслужби зібрала головні поради для покупців.
Шепетівська багатопрофільна лікарня підсилюється новими професіоналами. Вже приступили до виконання посадових обов'язків лікар-хірург вищої категорії Сергій Васильович Пономарьов та лікар-уролог вищої категорії Олександр Анатолійович Макаренко. Родини лікарів - вимушені переселенці із Сі́верськодоне́цьку Луганської області, а Шепетівка має честь прийняти їх із родинами на постійне місце проживання.
Сьогодні, 5 квітня у Шепетівському районному управлінні поліції для працівників різних служб підрозділу пройшли заняття з інструктором-парамедиком з домедичної підготовки. Про це повідомили на сторінці управління.
У КП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” запрацював новопобудований ліфт. Роками медичний персонал лікарні доправляв пацієнтів у реанімаційне відділення на другому поверсі на ношах вузькими сходами. Основний корпус лікарні побудовано на початку XX століття, у 1929 році, і ліфт не був передбачений.
В Україні з 27 березня скасовують "червоний" рівень епідемічної небезпеки через поширення СОVID-19 на території 5 областей. Рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов.
В зв’язку з введенням військового стану по всій території України, просимо Вас звертатися до своїх сімейних лікарів виключно по терміновим питанням. Всі планові візити прохання відмінити.