У Шепетівській багатопрофільній лікарні на базі консультативно-діагностичної поліклініки та відділення невідкладної медичної допомоги функціонують кабінети ендоскопічних досліджень, де проводяться ендоскопічні дослідження, які дозволяють оцінити стан стравоходу, шлунка та кишечника.
Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день донора крові. У КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» впродовж місяця здали кров близько 100 осіб, а за рік близько 1500 осіб надали свою кров.
З огляду на повідомлення в окремих ЗМІ та соцмережах щодо спалаху менінгіту в одній з територіальних громад Хмельницької області, генеральний директор ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Микола Габрикевич виступив із заявою.
Шепетівський районний та міський центри первинної медико-cанітарної допомоги отримали спецавтомобілі із медичними мобільними бригадами. Про це повідомив міський голова ВІталій Бузиль.
Сьогодні медична сфера Хмельниччини отримала чергову технічну підтримку для мобільності надання послуг та забезпечення безперебійної роботи електромережі лікарень. Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.
Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксана Кізаєва спільно з експертом проєкту «Зміцнення інституційної спроможності системи захисту прав дитини шляхом проведення моніторингу ситуації з дітьми» в Хмельницькій області Аллою Касянюк відвідали комунальне некомерційне підприємство «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун» ( далі - лікарня).
31 травня, до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням вулицями міста волонтери Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели інформаційно-просвітницьку акцію: «Ми проти куріння - ми здорове покоління!».
Завідуюча дитячого інфекційного відділення Хмельницької інфекційної лікарні Вікторія Леньга наголошує про зростання захворюваності на вітряну віспу в Хмельницькій області та місті Хмельницькому.
0
репостів
0
репостів