Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими, який вперше відзначався у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблеми соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, підвищити обізнаність населення про ВІЛ-інфекцію/СНІД.
Суд на Хмельниччині зобов’язав випускника Івано-Франківського медуніверситету повернути навчальному закладу 209 тис. грн за навчання. Випускник порушив умови угоди і не відпрацював обов’язкові три роки за направленням у Шепетівській лікарні.
Завідувачем педіатричного відділення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» з 21 листопада 2023 року призначено лікаря-педіатра Бордіян Анжелу Петрівну. Про це повідомили на сайті медичного закладу.
Двоє шанувальників "тихого" полювання на Шепетівщині отруїлися дикорослими грибами. 4 листопада чоловік та дружина зі Славути, 44 та 41 року народження, назбирали у лісі у Шепетівському районі, як вони думали піддубців. Промили та засолили. Через тиждень, 12 листопада вирішили ними поласувати.
На Шепетівщині слідчі оголосили підозру 40-річному місцевому жителю, який обікрав сусіда. Подія відбулась влітку цього року в одному з сіл Шепетівщини. Зловмисник товаришував з потерпілим, бував у нього в гостях. Там він і запримітив цінні речі.
29 жовтня світ відзначає Всесвітній день боротьби з інсультом. Важливість боротьби з інсультами набула світового значення, адже вони є однією з головних причин смертності у всьому світі. 
У Славутській міській лікарні перебуває 20 пацієнтів, травмованих внаслідок нічних обстрілів Шепетівського району на Хмельниччині. Двоє з них — у реанімаційному відділенні. Про це Суспільне повідомив головний лікар Славутської міської лікарні Леонід Радзивілюк.
Як повідомив генеральний директор ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич, якщо за 40 тиждень року (з 2 до 9 жовтня) у Хмельницькій області було зафіксовано 6700 хворих на ГРВІ та грип, то за 41 тиждень – на понад 600 більше.
0
репостів
0
репостів