Одним із найбільших проектів початку ХХ ст. на території Поділля та Південно-Східної Волині стало будівництво Подільської залізниці (1909-1917). На відміну від всіх інших магістралей Російської імперії, історія будівництва і функціонування Подільської залізниці на сьогодні мало досліджена.
У календарі пам’ятних дат України четверта субота листопада займає особливе місце. Цього дня ми згадуємо про жертв Голодомору 1932–1933 років. Запалюємо і виставляємо на підвіконня свічку — символ того, що ми досі пам’ятаємо про безліч загублених радянським режимом душ. Попри все…
Скільки часу може знаходитись у небі російський МиГ-31 через який тривога по всій Україні
Розділ Інше
Так звані "ВКС" РФ почали збільшувати час перебування у повітрі літаків МиГ-31К, які є носіями Х-47 "Кинжал", через що тривалість повітряних тривог по всій Україні збільшується. Бо оголошується фактично з моменту зльоту літака, до його посадки.
Фітофтора томатів та як з нею боротись
Розділ Інше
Бачити, як всі рослини в городі ростуть здоровими і красивими, є справжнім задоволенням для садівника. Проте, на жаль, не завжди все складається ідеально, і щороку городники стикаються з новими проблемами. Однією з таких проблем є фітофтороз, серйозне захворювання, яке вражає не тільки помідори, але й картоплю, баклажани та перець. Ця хвороба може швидко знищити дорослі рослини, іноді всього за кілька днів. Спори цього грибкового захворювання можуть переживати в ґрунті та поширюватися через вітер або краплини дощу. 
У Шепетівці 44-річна учителька фізкультури Шепетівської гімназії Тетяна Салова вирощує на своєму городі понад 200 сортів хризантем. Квітник площею до шести соток жінка разом із сестрою створювала протягом шести років.
Жителька Олешок, вчителька історії у сусідніх Солонцях Лілія Решетняк пережила окупацію та затоплення міста через підрив військами РФ Каховської ГЕС. Наразі вона перебуває у безпечній Шепетівці, але і досі не може оговтатись від того, що довелось пережити. Своїми спогадами Лілія поділилась із Суспільним.
Українець не лише за громадянством, а й за прізвищем. Звання Героя України удостоєний посмертно підполковник Служби безпеки України Володимир Українець. Воїн центру спецоперацій "А" загинув торік наприкінці листопада у бою під селом Білогір'я на Запоріжжі. Спецпризначенець навів нашу артилерію на ворожу засідку, в результаті чого окупантів знищили, але за це боєць поплатився своїм життям.
Історія волонтерства Руслани Ребекевші-Дем’яненко розпочалася з перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників. Зуміла вона організувати команду однодумців, а згодом стала засновницею благодійного фонду «Неймовірні люди». І не дивно, адже її щире та добре серце випромінює стільки любові й енергії, що вистачить кожному, хто з нею спілкується.
0
репостів
0
репостів