Допомога по безробіттю призначається центрами зайнятості за місцем перебування на обліку безробітного і виплачується в установленому порядку через банківські установи. Виплати здійснюються не рідше двох разів на місяць, а за згодою безробітного — раз на місяць. Період, за який відбувається нарахування допомоги, обмежується датою, що передує дню останнього відвідування безробітним центру зайнятості. 
У зв’язку із виявленням мавпячої віспи у світі, в Україні було проведене екстрене засідання Оперативного центру реагування на надзвичайні ситуації у галузі громадського здоров’я. В Україні поки що випадків захворювання на такий різновид віспи не зафіксовано. Водночас такі випадки вже зафіксовані у країнах Європи. 
15 травня – День пам'яті жертв політичних репресій, тож сьогодні ми пригадаємо трагічні події нашої історії радянського періоду і вшануємо пам’ять людей, які стали жертвами комуністичного терору.
Вже більше 2 місяців українські захисники у Маріуполі воють у нерівній боротьбі з рашистськими окупантами. Вони знаходяться у повному оточенні, але попри це, знищили 2500 росіян та 60 танків, а ще 30 танків пошкодили. Бійці вже заслужили місце в історії України, як і кіборги Донецького аеропорту. Ми щиро сподіваємось, що колись вони особисто зможуть розповісти як б'ють окупанта, але наразі поспілкувались з одним із шепетівчан, який в складі полку "Азов" підтвержує героїчну самопожертву наших земляків.
Під час згоряння 1 т рослинних решток вивільняється 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали й низка канцерогенних сполук. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини - одні з найотруйніших для людини речовин.
92 роки тому на теренах північної частини Хмельниччини відбулися масові селянські виступи проти колективізації. Згодом ці виступи переросли у антирадянські повстання. Фактично з нашого регіону вони поширилися на всю радянську Україну і тривали аж до осені 1932 р. Лише з початком голоду 1932-1933 рр. ці повстання згасають. Сьогодні деякі історики називають ці заворушення селянським «майданом». Про причини, хід подій та наслідки антиколгоспних виступів на Шепетівщині мова піде далі.
Кількість українців та українок, бажаючих зі зброєю у руках захищати Батьківщину, продовжує зростати. У кожного близька людина може стати до лав захисників. Благословляйте її й запам’ятайте ключові правила. Вони допоможуть у критичній ситуації й йому, і вам.
Понад 24 тисячі переселенців отримали прихисток та оселились на території Шепетівського району з початку повномасштабного вторгення росії в Україну. Гостям населених пунктів Шепетівщини зараз важко зорієнтуватись до кого йти за допомогою та головне - з'ясувати до якої конкретної громади вони відносяться. Тому ми підготувати путівник.