На жаль, ворожі ракети продовжують летіти на українську землю, а нашим дітям доводиться ховатися в укритті. Війна забрала в них безтурботне мирне та щасливе дитинство. Та попри все додала їм непохитної віри в Перемогу та нестримного бажання допомогти захисникам здолати ворога. І серед них Влада Іост, семирічна школярка. Юна волонтерка невтомно працює, плете браслети, які стали оберегами для воїнів. А розпродавши свої вироби, вже задонатила 13 тисяч гривень на потреби Збройних сил України.
Народився Сергій у місті Славута, що нині у Шепетівському районі. Його батько був водієм, а мати працювала в будівельній галузі. Після закінчення середньої школи Сергій опанував фах слюсаря-механіка у Славутському професійному ліцеї та згодом вирішив кардинально змінити своє життя.
Знайомство з Шепетівщиною: Голубі озера – небо на землі
Розділ Інше
Наша Хмельниччина багата різноманітними водоймами, куди влітку приїздить чимало людей на відпочинок. Однією з таких водойм є славнозвісні Голубі (Блакитні) озера, розташовані на півночі Хмельниччини, біля села Стригани Крупецької територіальної громади.
Наполеон Матеуш Тадеуш Орда - художник, який зумів зупинити час 
Розділ Культура
Історична спадщина завжди привертала увагу мандрівників,  художників, поетів, які по собі для майбутніх поколінь залишали безліч  матеріалу, з якого ми дізнаємося про первісний вигляд деяких архітектурних  пам’яток, про історичні події, про побут, вірування та звичаї, зображення  споруд краю. Одним із митців, який значну частину свого життя присвятив роботі з  фіксації пам’яток давнини й, зокрема, Волині, Поділля, був Наполеон Матеуш Тадеуш Орда (1807-1883 рр.).
Як відпочити в Албанії на Іонічному та Адріатичному морі - сезон 2024
Розділ Інше
Морські курорти приваблюють кришталево чистою водою, безтурботним відпочинком на пляжі, знайомством з новими країнами та пам'ятками. Недорогі путівки на відпочинок в Албанії сезону 2024 року багатьом українським туристам відкриють найцікавіший напрямок пляжного відпочинку. За оцінками експертів онлайн турагенції АНЕКС Тур, абсолютна більшість туристів, що вже відвідали пляжі Албанії, планують новий візит до Іонічного та Адріатичного узбережжя. Чим приваблює туристів відпочинок в Албанії та як організувати відпустку?
Знайомство з Шепетівщиною: Дерев´яна Свято-Дмитрівська церква-корабель у Старому Кривині
Розділ Інше
Усі красоти Старого Кривина, що розкинувся між Острогом та Славутою, свого часу зведені на пісках. І пречудовий ландшафтний парк, виплеканий відомим на всю Європу архітектором-пейзажистом Діонісієм Міклером два століття тому, і дивовижна церква-корабель, як її часто називають дослідники історії, збудована у середині 18 століття в стилі українського барокко.
Знайомство з Шепетівщиною: Костел Святої Анни у Полонному
Розділ Інше
Костел Святої Анни у місті Полонне – пам’ятка архітектури національного значення, вік якої перевищує чотири століття. Споруда закладена ще за часів Януша Острозького, спалена та пограбована турецькими військами під проводом Алімазора. Святиня встигла побувати відділом НКВС та катівнею за часів совітів і стала центром Полонського деканату Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні в наш час.
Як відпочити недорого в Чорногорії: онлайн турагенція АНЕКС Тур
Розділ Інше
Розкішні пляжі на Адріатичному морі та у найбільшому фіорді півдня Європи Боко Которській затоці вже приймають туристів пляжного сезону 2024 року. Цього року українські туроператори значно розширили асортимент готелів та варіанти маршрутів з України на відпочинок у Чорногорії. Експерти турагенції АНЕКС Тур розповіли – як купити онлайн недорогі путівки та відпочити у Чорногорії з максимальним комфортом.
0
репостів
0
репостів