З нагоди Дня матері та Дня сім’ї міський голова Шепетівки зустрівся із батьками родин, вручивши символічні подарунки від Шепетівської міської ради та Хмельницької облдержадміністрації.
5 травня 2021 року в у ДУ «Шепетівська виправна колонія (№98)» було проведено контрольне приготування їжі в їдальні для засуджених під керівництвом заступника начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення підполковника внутрішньої служби Олексія Петровича Собка.
Сьогодні став відомий графік проведення Пасхальних богослужінь у Шепетівській територіальній громаді. 
28 квітня голова адміністрації Анатолій Катеренчук провів чергове засідання колегії РДА, на якій було розглянуто два питання: про підсумки проходження опалювального сезону 2020/2021 року, організацію підготовки до роботи об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2021/2022 року та про стан поводження з відходами у Шепетівському районі.
Заступник голови Шепетівської районної ради Ольга Лащ, спільно із першим заступником голови Шепетівської районної державної адміністрації Олександром Мельником, головою ГО «Спілка АТО» Людмилою Бабкіною та військовим комісаром Сергієм Царуком відвідали Шепетівський краєзнавчий музей та меморіальну дошку, де вшанували пам‘ять загиблого героя хвилиною мовчання та покладанням квітів....
Енергорозподільча компанія щиро сподівається, що ні обставини «червоного» періоду карантину, ані прийдешні святкові дати на календарях не стануть на заваді традиційній передачі показників за розрахунковий період. Наразі — за квітень.
Сьогодні у Шепетівці за адресою вул. Старокостянтинівське шосе, 37 встановили нову автобусну зупинку.
Шепетівський міський голова Віталій Бузиль повідомив, що ще один проєкт Громадського бюджету, який у 2018 році за авторства Ольги Тимощук здобув перемогу, реалізували.