Сумна звістка знову сколихнула нашу громаду. 21 листопада 2023 року, внаслідок наступально-штурмових дій у Донецькій області, загинув солдат Дячук Максим Олександрович, повідомляє Шепетівська міська рада.
Дружина загиблого військовослужбовця зі Славути Марина Стасюк очікує результатів експертизи ДНК, аби пересвідчитися – чи тіло саме її чоловіка привезли 3 листопада на поховання. Після похорону з нею зв’язались рідні загиблого Романа Богодвида з Житомирщини. Його матір Ольга Богодвид в труні побачила іншого чоловіка. Після пошуків рідні припустили, що загиблий може бути похований в Славуті на Шепетівщині.
23 листопада, у ході чергового засідання сесії Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Віталій Бузиль, депутати розглянули 47 питань порядку денного. Про це повідомили на сторінці органу самоврядування.
У Шепетівці поліцейські врятували травмованого лебедя. До поліції птаха принесла небайдужа місцева жителька. Жінка помітила травмованого лебедя посеред міста у заметі.
На початку повномасштабного вторгнення росії багато нетішинців без вагань пішли боронити рідну землю. Спочатку хлопці йшли до місцевої ТрО, а потім гуртом до Збройних Сил України. Боронячи нашу країну, військові зустрічаються з багатьма проблемами на фронті, однією з яких стала велика потреба в автомобілях, які необхідні для виконання поставлених завдань. На жаль, автівки на війні, як і дрони, є розхідним матеріалом, а ті, що вціліли, потребують капітального ремонту.
КУ “Центр надання соціальних послуг” Судилківської сільської ради у співпраці із ГО «Ліга соціальних працівників України» продовжує реалізацію проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику» спрямованого на соціальну підтримку дітей сільської ради, які повернулися з інтернатних закладів та їх сімей та дітей групи ризику.
З 1 грудня 2023 року розпочинається заборона на вилов річкових раків у рибогосподарських водних об'єктах Хмельницької області. Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства НААН України, заборона триватиме до 30 червня 2024 року включно.
Знову страшна звістка про загибель нашого земляка. Пекучий біль втрати рідної людини та гіркий смуток прийшли ще до однієї родини Шепетівської громади.
0
репостів
0
репостів