26 травня міський голова Віталій Бузиль, провів позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено 12 питань. Про це повідомили у пресслужбі органу самоврядування.
Вчора, 26 травня 2022 року на сесії міської ради Шепетівки було прийнято рішення про ліквідацію Шепетівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Ця новина неабияк обурила колектив та велику частину шепетівчан.
Після завершення опалювального сезону 2021-2022 років, свою роботу продовжила постійна комісія з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) центрального опалення (теплопостачання) міста. 27 травня, у ході засідання комісії було розглянуто 111 заяв громадян, які виявили бажання від’єднатися від мережі централізованого теплопостачання.
26 травня, під головуванням міського голови Віталія Бузиля, було проведено XXV сесію Шепетівської міської ради VIII скликання, у роботі якої участь взяли 24 депутати. Розглянуто 25 питань порядку денного. Про це повідомили у пресслужбі органу самоврядування.
Земляки, що працюють за кордоном, усіляко підтримують нас у тяжкий період російсько-української війни, активну ставку роблять на допомогу медичними засобами. Днями благодійники з Естонії, працівники фірми «Neiser», для потреб військових надали медичні сумки, наповнені необхідними лікарськими засобами.
Під керівництвом першого заступника голови Шепетівської районної державної адміністрації Юлії Богуш та заступника голови Віктора Паламарчука було реалізовано передачу гуманітарної допомоги у вигляді насіння картоплі сортів, виведених у Франції для сільськогосподарських товаровиробників Шепетівського району.
На території Михайлюцької об'єднаної територіяльної громади планують перейменування назв вулиць, пов’язаних із комуністичним режимом. Про це повідомили у Виконавчому комітеті Михайлюцької сільської ради.
У зв'язку з відсутністю палива тимчасово призупиняються перевезення пасажирів міськими маршрутами загального користування з 24 травня 2022 року. Про це повідомив перевізник ПП "Шепетівське АТП 16807".