Суспільство

Понеділок, 21 жовтня 2019 16:25

Шепетівчанку привітали з 90-річним ювілеєм

Автор Адміністратор
19 жовтня, своє 90-річчя від дня народження відзначила жителька Шепетівки — Меньшикова Зоя Дмитрівна. Сьогодні з ювілейною датою її прийшли привітати секретар міської ради Микола Кикоть, заступник міського голови Наталія Стасюк та начальник організаційного відділу Шепетівської міської ради Людмила Кішик.
В’їзні знаки це перше, що бачить людина, приїжджаючи до будь-якого району чи міста і відповідно формується перше враження. Тому, в рамках проведення осіннього місячника з благоустрою, за ініціативи керівництва Шепетівської районної державної адміністрації, 17 жовтня працівники адміністрації прибрали територію на упорядкували межовий знак, що знаходиться на трасі Хмельницький - Рівне, на межі Старокостянтинівського та Шепетівського районів.
Четвер, 17 жовтня 2019 18:28

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Автор Адміністратор
Сьогодні, 17 жовтня, під головуванням міського голови Михайла Полодюка члени виконавчого комітету на черговому засіданні розглянули понад 30 питань порядку денного.
11 жовтня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Олег Діденко.
Вівторок, 15 жовтня 2019 16:36

Шепетівчанка відзначила 95-річний ювілей

Автор Адміністратор
Сьогодні виповнилося 95 років Палагеї Григорівні Сігарьовій, яка народилася 15 жовтня 1924 року на Кубані. Про це повідомила прес-служба Шепетівської міської ради.