На жаль, війна триває. Щодня українські сім’ї втрачають найрідніших. І цей біль залишиться з нами назавжди. Сьогодні вручили високі державні нагороди родинам загиблих Захисників, які проявили патріотизм та відвагу, до останнього подиху захищаючи нашу державу.
Сьогодні начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков та заступник Шепетівського міського голови Віталій Янушевський вручили багатодітним матерям Шепетівської територіальної громади посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня».
Дільничні офіцери завжди поруч: вони 24/7 приходять на допомогу людям. Знають проблеми кожного та залишаються надійним плечем для громадян. Сьогодні хочемо познайомити вас з Юрієм Мельником, дільничним офіцером поліції з Шепетівщини.
Олександр - місцевий житель Шепетівщини, військовослужбовець 72 механізованої бригади Чорних Запорожців. З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Відтоді виконував складні бойові завдання на Донецькому напрямку, де й отримав складне поранення.
Білогірський районний суд виніс вирок 34-річному уродженцю села Залужжя Шепетівського району за ухилення від мобілізації. Чоловік проігнорував дві бойові повістки, аргументуючи це проблемами зі здоров’ям.
Зенітні ракетні підрозділи Повітряного командування «Захід» виконують бойові завдання в різних регіонах України. І де б не опинилися наші зенітники – всюди вони прагнуть досягти максимальної ефективності у захисті рідної землі від ворожих ударів з повітря. Ця пускова установка зенітного ракетного комплексу IRIS-T випустила по цілям 23 ракети. Кожний пуск був точним – 23 російські крилаті ракети типу Х-101 та «Калібр» були знищені.
Часом у громаді трапляються такі ситуації, коли органи місцевого самоврядування змушені використовувати комунальну техніку і людські ресурси для впорядкування стихійних сміттєзвалищ, утворених навіть на приватних територіях. Такий випадок стався днями у Шепетівці.
Кабінет міністрів ухвалив постанову №675, що вносить зміни до організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних, а також змінює правила проходження військово-лікарської комісії. Про це 13 червня повідомили на урядовому порталі.
0
репостів
0
репостів