Управління статистики розповіло про ріст цін, стан боргів за "комуналку" та ріст експорту
Розділ Бізнес
Головне управління статистики у Хмельницькій області оприлюднило звіт про стан заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, індекси споживчих цін та зовнішньоторгівельні операції.
Тендер на ремонт школи у Траулині виграло ПП "МВМ-13", але договір з ним не підписали
Розділ Бізнес
Кілька тижнів тому відбувся тендер на капітальний ремонт фасадів будівлі школи по вул. Центральній, 16 у с. Траулин, що на Шепетівщині. Очікувана вартість робіт сягала більше 4 млн. грн. Попри дорожчу пропозицію його виграло підприємство Врама Мовсісяна, але сьогодні його тендерну пропозицію відхилили.
Ще 2900 шепетівських домогосподарств не змінили постачальника газу
Розділ Бізнес
Вчора Шепетівською міською радою було ініційована нараду із головами квартальних комітетів міста з метою інформування населення за секторами відповідальності щодо зміни газопостачальника. Про це повідомили у пресслужбі органу самоврядування.
На вулиці Чкалова встановили новий насосний агрегат
Розділ Бізнес
Днями на ПВНС, що на вул. Чкалова, 22, було встановлено новий насосний агрегат. Оновлена підвищуюча водопровідна насосна станція допомагає постачати воду у будинки Чкалова, 22, просп. Миру, 40, просп. Миру, 38, просп. Миру, 36 та просп. Миру, 36А.
Поки Шепетівка виплачує борги Енергоінвеста, у Смілі їх скасовують через суд
Розділ Бізнес
Минуло 2 роки, як Шепетівка повернула майно теплових мереж у комунальну власність від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Приватний теплопостачальник, який ледве не заморозив міста Шепетівку та Смілу, по собі залишив борги за газопостачання. Однак розправляються з боргами міста по різному.
у відмінному стані ?
Оголошується набір дітей віком від 6 до 14 років н ...
Лицензионная игра на пк "Квейк 4" на двух дисках. ...
Будинок в гарному стані, площа 53 м2. Нові вікна, ...
Середня зарплата у липні на Хмельниччині становила 12 338 грн
Розділ Бізнес
Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у липні 2021р. становила 12338 грн, що в 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн), проте на 14,0% нижче, ніж у середньому по Україні. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.
У Шепетівці відбувається виїзна нарада Хмельницького ОУЛМГ
Розділ Бізнес
Сьогодні, 2 вересня на базі Шепетівського, Ізяславського й Славутського лісгоспів проходить виїзна виробнича нарада Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. У її роботі беруть участь  заступник голови облдержадміністрації Володимир Білик, директор департаменту природних ресурсів і екології облдержадміністрації Ганна Богданович, голова Шепетівської райдержадміністрації Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко і його заступники, директори лісогосподарських підприємств.
У шепетівських лісах доглянули понад 201 гектар молодих насаджень
Розділ Бізнес
Щоб деревина була високоякісною, у ДП «Шепетівський лісгосп» завершується період проведення рубок догляду за лісом. Основну частину робіт становили освітлення та прочистки.