У Шепетівці можуть розпочати збирати чеські САУ Dana-M2
Розділ Бізнес
Dana-M2, самохідна артилерійська установка від чеської компанії Excalibur Army, успішно завершила функційні випробування у Збройних Силах України, під час яких вона пройшла 18 окремих перевірок, включно з ходовими та вогневими випробуваннями.
У водойму біля Шепетівського цукрокомбінату випустять 500 кг малька
Розділ Бізнес
Звернення громадської організації "Рибалки Шепетівщини" щодо закупівлі риби-малька для міської водойми біля Шепетівського цукрового комбінату підтримали представники цукроварів.
Шепетівський водоканал закликає берегти майно громади
Розділ Бізнес
Ще й пів року не минуло, як оновлені вивіски станцій доочистки води знову хтось пошкодив. Сьогодні на бюветі по просп. Миру, 28Д було виявлено результати дій вандалів.
Шепетівка може отримати на 11 млн. грн. податків більше
Розділ Бізнес
На розгляді Верховної Ради України знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків. АМУ провела аналіз приросту надходжень ПДФО до бюджетів територіальних громад за умов збільшення частки зарахування до бюджетів громад ПДФО із 60 до 65% (по законопроектам №5066 або №5066-1).
Сергій Дуда
Розділ Бізнес
Голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій тимчасово відсторонив від виконанння повноважень керівника ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг». Про це свідчить розпорядження очільника ОДА від 16 квітня 2021 року.
З 19 квітня відновилось курсування приміських поїздів по Хмельниччині
Розділ Бізнес
Зважаючи на покращення епідемічної ситуації в Хмельницькій області, згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ Укрзалізниця з 19 квітня 2021 року відновила рух наступних приміських поїздів у Хмельницькій області.
Шепетівська громада отримає гроші на ремонт школи, прокладання водогонів та будівництво кисневої станції
Розділ Бізнес
Сьогодні відбулося пленарне засідання четвертої сесії Хмельницької обласної ради. У засіданні взяли участь 58 депутатів, які розглянули 62 питання та прийняли позитивні рішення з різних галузей життєдіяльності краю.
Побутові споживачі газу будуть переведені на річний контракт з 1 травня
Розділ Бізнес
НКРЕКП запровадила річний продукт на ринку природного газу для побутових споживачів. Про це сповістила пресслужба відомства.