Шепетівський «Лісівник» закріпився на другому місці у своїй групі Чемпіонату області з футболу

Автор 14 вересня 2020, 20:28

13 вересня, на стадіоні у селищі Косецькому, в рамках Чемпіонату області по футболу, відбувся матч між командою «Лісівник» м. Шепетівка та командою «Перлина Подільська» смт. Білогір'я.

Вже у першому таймі голи Майдачевського та Нагорняка вивели нашу команду вперед, перша половина закінчилась з рахунком 2:1.

У другому таймі голи Ситарука, Майдачевського та Плакси закріпили результат і остаточний рахунок матчу став 5:3

Таким чином домашня перемога дала змогу нашій команді посісти друге місці у групі.

Статистика матчу

Арбітр: В.Маляр. Асистенти арбітра: В.Нечай, М.Горох. Спостерігач арбітражу: М.Шершун.

«Лісівник»: Сидорчук, Завістовський , Давидюк, Лех, Тригуба (Березніцький, 69), Скрипка, Майдачевський, Назарук, Попадюк, Нагорняк (Плакса, 81),   Ситарук.

«Перлина Поділля»: Слобоженюк, Безвещук, Возніцький , Грицик, Євсєєв, Моночков (Самсонюк, 46), Олянчук, Стецюк, Тітарчук, Тринадцятко, Яровий.

Голи: Майдачевський (38, 57), Нагорняк (39), Ситарук (79 -пен.), Плакса (90+4) – Тітарчук (45), Безвещук (56), Яровий (66). На 10 хвилині Майдачевський – не реалізував пенальті.

Попередження: Лех (51), Завістовський (55), Попадюк (58), Майдачевський (66)  Тітарчук (70), Євсєєв (74), Стецюк (86).