З нагоди Дня Конституції України пройшли змагання з шахів

Автор Олександр Мельник 29 червня 2016, 14:09
З нагоди Дня Конституції України в міському шаховому клубі «Дебют» пройшли змагання з швидких шахів. В одноколовому турнірі прийняли участь 12 шахістів. Змагання можна вважати своєрідною репетицією перед чемпіонатом міста з швидких шахів.
Кожному учаснику надавалося по 10 хвилин до кінця партіі та 10 секунд на хід, починаючи з першого. В підсумку у виснажливій (поряд із великою кількістю турів, показувати свої кращі здібності учасникам також заважала і дуже спекотна погода) та безкомпромісній боротьбі перемогу святкував кандидат в майстри спорту, тренер ДЮСШ з шахів Ковбасюк Геннадій, який набрав 9 очок. Другим став Охрімець Віктор, який також показав кращий результат серед ветеранів (7 очок). Третє місце посів Закревський В’ячеслав (6½ очок).

Призери змагань нагородженні грамотами та медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Турнір організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту.