Четвер, 23 травня 2024 — Сайт міста Шепетівка
У День Героїв вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників
Розділ Події

Сьогодні у День Героїв та День морської піхоти начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков вручив державні нагороди родинам загиблих Захисників, які проявили патріотизм та відвагу, до останнього подиху захищаючи нашу державу.

Водоканал закликав обмежити полив та анонсував рейди щодо несанкціонованих врізок
Розділ Бізнес

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства закликак містян використовувати водні ресурси раціонально та виключно санкціоновано. Про це водокнал написав у сетеб на сторінці.

Грицівська громада провела у засвіти воїна Сергія Гуменюка
Розділ Події

Сьогодні, 23 травня 2024 року, Грицівська громада провела в останню путь солдата Сергія Гуменюка, який з честю боронив Україну, мріяв про Перемогу і робив усе для того, щоб гідно протистояти ворогу.

22 травня на території Шепетівського району було зареєстровано три пожежі. Про це повідомило Головне управління ДСНС у Хмельницькій області.

У День Героїв шепетівчани попрощались із солдатом Олександром Солодчуком
Розділ Події

Шепетівська громада провела у засвіти водія кулеметного відділення кулеметного взводу механізованого батальйону військової частини, солдата Олександра Анатолійовича Солодчука, ще одного хороброго воїна, шепетівчанина, який захищаючи Україну віддав життя.

Листівки, патріотичні вироби з паперу, ниток та тканини виготовляють на волонтерських засадах для військових, які захищають нас від ворога, вихованці обласних комунальних закладів. До Дня Героїв, студенти Кам’янець-Подільського, Чемеровецького та Шепетівського медичних фахових коледжів передали для воїнів Збройних сил України власноруч зроблені патріотичні подарунки.

Дитяча театральна студія "Дивовижні" поставила виставу за мотивами казки Г. Х. Андерсена
Розділ Культура

Вчора, 22 травня, у Шепетівському міському будинку культури дитяча театральна студія "Дивовижні" поставили виставу за мотивами Ганса Крістіана Андерсена «Дюймовочка».

До Дня Героїв Шепетівська громада вшанувала пам’ять загиблих на війні земляків
Розділ Події

У День Героїв, у Шепетівці, на міському кладовищі представники влади, військовослужбовці, правоохоронці, рятівники, громадські активісти та рідні земляків, які стали на захист України й полягли за Батьківщину, поклали квіти до могил військовослужбовців та Героя України Миколи Дзявульського.

Національний природний парк "Мале Полісся" порадував всіх мандрівників та любителів природи. Вже 7 років екологічна стежка «Перлина Славутчини» радує відвідувачів, прокладаючи свій шлях крізь один із найчарівніших куточків нашого Парку – Голубі озера.
І ось, настала пора змін – працівники невпинно працювали, щоб зробити вашу подорож ще більш захопливою та комфортною.

0
репостів
0
репостів