![Житель Шепетівщини викрав на Рівненщині два авто та вчинив крадіжку](/media/k2/items/cache/b806a28970c43a2b1961b6ca3aaf44ab_Generic.jpg)
Житель Шепетівщини викрав на Рівненщині два авто та вчинив крадіжку
На Рівненщині житель Шепетівщини викрав два авто та вчинив крадіжку. Викрадені автомобілі знайшли та вилучили. Зловмисника — 25-річного раніше судимого жителя Славути затримали та повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу.
![Змагання з дартсу та конкурс “Влучний кидок” зібрали дітлахів "Шанхаю"](/media/k2/items/cache/40b2af420c02cf3661fc9637b80534e5_Generic.jpg)
Змагання з дартсу та конкурс “Влучний кидок” зібрали дітлахів "Шанхаю"
На спортивному майданчику ДП «Шепетівський лісгосп», міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено змагання з дартсу та конкурсу «Влучний кидок» серед дітей мікрорайону Шепетівської ЗОШ №8 в межах Всеукраїнських спортивних заходів «Спорт у кожному дворі».
![Жителька Шепетівщини хотіла передати опікунство онуку призовного віку: що вирішив суд](/media/k2/items/cache/edc5e65c0357e0f8162a74381878b344_Generic.jpg?t=20240514_122337)
Жителька Шепетівщини хотіла передати опікунство онуку призовного віку: що вирішив суд
Жителька Шепетівщини просила звільнити її від повноважень опікуна над недієздатною донькою та призначити натомість опікуном онука – з такою заявою до Полонського районного суду Хмельницької області звернулася місцева жителька.
![На Шепетівщині після пожеж рятувальники виявили двох загиблих](/media/k2/items/cache/0ecce10580cf211ea6cedec3e4f43603_Generic.jpg)
На Шепетівщині після пожеж рятувальники виявили двох загиблих
Вчора, 13 травня на території Хмельницької області вогнеборці ліквідували три пожежі, дві з яких мали смертельні наслідки. Обидві трагічні події стались на території Шепетівського району.
![Акторка звинуватила завідувачку хірургії шепетівської лікарні у хабарництві та халатності](/media/k2/items/cache/bbde7271ceaaa53184a0368b79584735_Generic.jpg?t=20240514_081324)
Акторка звинуватила завідувачку хірургії шепетівської лікарні у хабарництві та халатності
Українська акторка і зірка серіалу "Скажене весілля" Віра Кобзар звинуватила завідувачку хірургії шепетівської лікарні у хабарництві та халатності. Вона з жахом пригадала часи перебування її матері в лікарні Шепетівки та розповіла, що нове відділення хірургії дуже швидко було приведено до стану критичного.
![Вночі сили ППО збили всі "шахеди", в тому числі над Хмельниччиною](/media/k2/items/cache/5fb7cc2aa04a615cf173c36932a4946a_Generic.jpg)
Вночі сили ППО збили всі "шахеди", в тому числі над Хмельниччиною
У ніч на 14 травня 2024 року ворог атакував 18-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда та однією балістичною ракетою «Іскандер-М» з окупованого Криму.