
У селі Поляна на вічний спочинок провели захисника Шемчука Сергія
Сьогодні, 4 травня 2024 року зі скорботою та болем у душі останнім земним шляхом до місця спочинку провели Захисника рідної землі Шемчука Сергія Олексійовича, жителя села Поляна Шепетівського району.

У Шепетівці безкоштовно роздають насіння овочевих культур: хто має право на отримання
В межах ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту “Згуртовані громади”, який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID аграрного та сільського розвитку (АГРО) у Шепетівській міській територіальній громаді продовжують передачу мешканцям насіння овочевих культур до посівної 2024 року.

На Хмельниччині із розтопленої смоли врятували четверо цуценят
На Камʼянеччині поліцейський офіцер громади врятував із пастки четверо цуценят. Тваринки застрягли у розтопленій смолі і пробули у пастці під палючим сонцем досить довго. Шериф Сергій Терефера витяг бідолашних і відвіз до зооволонтерів. Там собачок відмили і вже шукають їм домівки.

Де і коли можна буде освятити паску цьогоріч
Завтра українці будуть відзначати Великдень. Цьогоріч традиційне світле свято пройде знову в умовах воєнного стану. Але попри все, віряни все одно будуть відвідувати святкові богослужіння та святитимуть паски.