![Шепетівчани та славутчани взяли участь у обласних змаганнях з авіамодельного спорту](/media/k2/items/cache/ee3b203c810a77220d1f300c7287adbd_Generic.jpg)
Шепетівчани та славутчани взяли участь у обласних змаганнях з авіамодельного спорту
Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Спілкою авіамоделістів Хмельниччини вчора, 28 травня 2024 року, на кордодромі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва були проведені обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).
!["Укренерго" завтрашній день прогнозує без відключень, а от тариф зросте](/media/k2/items/cache/ea3c844eb5b84f0a979189149fe66b29_Generic.jpg?t=20240529_165244)
"Укренерго" завтрашній день прогнозує без відключень, а от тариф зросте
"Укренерго" заявило, що не прогнозує відключення електроенергії на четвер, 30 травня. Про це повідомила пресслужба компанії. При зміні ситуації в енергосистемі про відключення повідомлятимуть додатково.
![Шепетівчанин здобув 3 нагороди на Чемпіонаті Європи з комбат Дзю-Дзюцу](/media/k2/items/cache/d1c095841f677b1493881f402485a4ba_Generic.jpg)
Шепетівчанин здобув 3 нагороди на Чемпіонаті Європи з комбат Дзю-Дзюцу
З 17 по 19 травня в курортному місті Мальграт де Мар, Іспанія, пройшов чемпіонат Європи з комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів та юнаків. До участі у чемпіонаті було заявлено 485 спортсменів з 17 країн Європи, які виборювали звання найкращих у чотирьох розділах: фулл-контакт, клоз-контакт, граунд-файт і самозахист.
![Загинув через атаку ворожим дроном: у Нетішині прощались із Олександром Дячуком](/media/k2/items/cache/a021494205930b36053e9e4d8c404a86_Generic.jpg)
Загинув через атаку ворожим дроном: у Нетішині прощались із Олександром Дячуком
Сьогодні, 29 травня, Нетішинська громада знову в жалобі. Вістка про чергову втрату патріота, мужнього Воїна, постукала в сім’ю нетішинців. Про це повідомив відділ з організаційних питань міської ради міста.
![Команда з Шепетівщини здобула 2 місце на всеукраїнському чемпіонаті з дартсу](/media/k2/items/cache/ae6e1fc03e6e41d9b8772109370f804a_Generic.jpg?t=20240529_103748)
Команда з Шепетівщини здобула 2 місце на всеукраїнському чемпіонаті з дартсу
З 23 по 25 травня у селищі Ворохта Івано-Франківської області пройшов чемпіонат громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство Колос” з дартсу серед територіальних громад України. Всього участь взяло 18 команд з усіх куточків держави.
![Працівники Хмельницької АЕС зібрали 40 млн грн на 1000 fpv-дронів](/media/k2/items/cache/3fe6d8cb691690bfcca1b7cf401de233_Generic.jpg?t=20240529_094720)
Працівники Хмельницької АЕС зібрали 40 млн грн на 1000 fpv-дронів
«Рій дронів» поповнюється: чергова партія «залізних птахів» вирушає до захисників. 28 травня працівники Хмельницької АЕС підготували для передачі 70 fpv-дронів (7'') та акумуляторів, а також 5 квадрокоптерів Mavic 3T.