П'ятниця, 17 травня 2024 — Сайт міста Шепетівка
У Шепетівському будинку культури "вишивали перемогу"
Розділ Культура

До Дня вишиванки в Шепетівському міському будинку культури пройшов мистецький захід “Вишиванка – духовна броня українців”. Детальніше про події розповіли на сторінці культурного закладу.

У межах проведення заходів Європейського Року умінь і навичок (European Yearof Skills) та відповідно до плану спільної діяльності Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації й Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2024 рік 16 травня 2024 року на базі Шепетівського професійного ліцею відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з компетентності «Електромонтажні роботи».

У Шепетівці змагалися у футболі юнаки та дівчата із сіл району
Розділ Спорт

На Шепетівщині завершилися змагання літніх сільських спортивних ігор серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». 17 травня на стадіоні «Локомотив» у м.Шепетівці відбулися змагання серед юнаків та дівчат з футболу.

Закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом скоєння у вересні 2022 року злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами що спричинили смерть потерпілого, заподіяли тяжке тілесне ушкодження.

Шепетівські баскетболістки здобули срібні нагороди обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч- Всеукраїнські шкільні ліги»
Розділ Спорт

15 травня у місті Хмельницький на базі дитячо-юнацької спортивної школи №3 та 4 корпусу Хмельницького національного університету відбувся IV (обласний) етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед дівчат.

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Міноборони вже сьогодні оголосили про запуск мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів.

Шепетівський міський голова Віталій Бузиль прозвітував про роботи в громаді щодо підтримки в належному стані дорожньої інфраструктури міста. Він запевнив, що станом на сьогодні, дорожники працюють над ремонтами дорожнього покриття виключно критичних ділянок

Днями набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування», який Президент Володимир Зеленський підписав ще 13 травня 2024 року. Ми зібрали основні зміни, які будуть стосуватись Шепетівську міську раду зокрема.

Славутський міськрайонний суд розглянуву відкритому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо уродженця села Головлі Шепетівського району. Його звинувачували у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України (Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період).

16 травня міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. У ході засідання його учасники розглянули 30 питань порядку денного.

0
репостів
0
репостів