Субота, 25 травня 2024 — Сайт міста Шепетівка
20 років не просто жив, а творив історію: на Шепетівщині прощались із воїном Богданом Паращуком
Розділ Події

Сьогодні, 25 травня, у Старому Кривині Шепетівського району, стоячи на колінах, зі слізьми на очах Нетішинська громада проводжала до Героїчного Небесного Строю Богдана Паращука, солдата, стрільця-снайпера механізованого відділення в/ч А4007. Живим коридором стрічала його дорога до отчого дому…

Комунальники Нетішина прикрашають місто квітами, доглядають їх, щоб кожен міг отримували естетичну насолоду, відчували красу, затишок, особливо у такий складний для всіх час. Будь-який благоустрій - це людська праця і матеріальні витрати. Прикро, що знайшлися такі люди, яким байдуже, що вони є частиною живої природи.

Михайлюцька громада провела у засвіти воїна Коськовецького Валерія Івановича
Розділ Події

Вчора, 24 травня Михайлюцька громада зустрічала земляка Валерія Івановича Коськовецького, який білим янголом повертався додому. Світла пам'ять про українського воїна, що віддав своє життя захищаючи свій народ, назавжди залишиться в серцях тих, хто знав, любив та поважав Валерія Івановича.

На наступний тиждень можливе відключення електропостачання двох черг одночасно
Розділ Бізнес

На вихідні НЕК «Укренерго» довело до Хмельницької області ліміти на вечірні години –  з 20:00 до 24:00. Але раціонально та ощадливо використовувати електричну енергію потрібно постійно. На жаль, навіть невеликі зниження температури та хмарність впливають на енергосистему.

0
репостів
0
репостів