![Прикривши обличчя окулярами та шарфом виходив з лісу: що знайшли поліцейські у підозрілого шепетівчанина](/media/k2/items/cache/c2c2fca61f8d2e9320309661d91856b6_Generic.jpg?t=20240507_163114)
Прикривши обличчя окулярами та шарфом виходив з лісу: що знайшли поліцейські у підозрілого шепетівчанина
За процесуального керівництва Шепетівської окружної прокуратури повідомлено про підозру 34-річному жителю м. Шепетівка у незаконному придбанні, перевезенні та зберіганні психотропної речовини в особливо великих розмірах без мети збуту та пропозиції надати неправомірну вигоду поліцейським (ч. 3 ст. 309, ч. 1 ст. 369 КК України).
![Додому у село Городище на щиті повернувся Юр’єв Микола Петрович](/media/k2/items/cache/4c0433f19a52b6f3689a1264b26381f7_Generic.jpg)
Додому у село Городище на щиті повернувся Юр’єв Микола Петрович
Сьогодні, 7 травня 2024 року у Судилківській ТГ зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Героя - Захисника України, жителя села Городище, Юр’єва Миколу Петровича.
![Визначились кращі футзалісти Шепетівщини у проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»](/media/k2/items/cache/731880e8a61958d53142d40a489171b6_Generic.jpg)
Визначились кращі футзалісти Шепетівщини у проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
6 травня 2024 року на базі комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради відбулися фінальні ігри ІІІ (районного) етапу змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» серед учнів закладів загальної середньої освіти з футзалу.
![Загинув від ворожої кулі: у Нетішині провели у засвіти Германа Решецького](/media/k2/items/cache/335c90dceba1ba9c37b3223a0ec1dad8_Generic.jpg)
Загинув від ворожої кулі: у Нетішині провели у засвіти Германа Решецького
Сьогодні, 7 травня, нетішинці провели в останню дорогу Воїна-Героя, нашого земляка, 52-річного Германа Решецького, солдата, стрільця-санітара механізованого батальйону в/ч А4638. Він загинув від ворожої кулі 2 травня на передній лінії фронту поблизу села Сергіївка Сватівського району Луганської області.
![На Шепетівщині комунальне підприємство підозрюють в незаконній вирубці дубів під "кришуванням" правоохоронця](/media/k2/items/cache/1b4c50d6c5db0d23e1a71cd2ace76df7_Generic.jpg?t=20240507_123034)
На Шепетівщині комунальне підприємство підозрюють в незаконній вирубці дубів під "кришуванням" правоохоронця
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Хмельницької обласної прокуратури 4 особам повідомлено про підозру у незаконній порубці дерев у лісах, вчиненої повторно, за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України). Також у даній справі підозрюється правоохоронець. Йому інкримінують пособництво у вказаному злочині, а також зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 246, ч.5 ст. 27, ч. 2 ст. 364 КК України).