![У Хролині діти водили гаївки та веснянки, грали народні ігри та відтворювали давні обряди](/media/k2/items/cache/e211a3133c23b553e8a0fd14fb780563_Generic.jpg?t=20240513_073701)
У Хролині діти водили гаївки та веснянки, грали народні ігри та відтворювали давні обряди
В п'ятницю, 10 травня, на галявині біля будинку культури у селі Хролин було гамірно і лунав дитячий сміх. Хролинський СБК та Хролинська гімназія спільно організували дитяче Великоднє свято "На Великдень, на лужку".
![На Шепетівщині прощалися із командиром мінометників Якимчуком Олександром](/media/k2/items/cache/8889497fbf4b5299d369ba7adcd855ad_Generic.jpg)
На Шепетівщині прощалися із командиром мінометників Якимчуком Олександром
По всій Ізяславській громаді приспущено синьо-жовті прапори - громада востаннє зустріла та назавжди попрощалась зі своїм славним сином-патріотом - 41-річним мешканцем села Михля Лютарського старостинського округу, молодшим сержантом, командиром відділення мінометного взводу механізованого батальйону Якимчуком Олександром Миколайовичем.
![У селі на Шепетівщині люди живуть у дерев’яних будинках та без мобільного зв'язку](/media/k2/items/cache/994302540b19afc59bc1cdee777abbb2_Generic.jpg)
У селі на Шепетівщині люди живуть у дерев’яних будинках та без мобільного зв'язку
У селі Комини Ізяславської громади, що на Шепетівщині, зараз живе 126 людей, більшість з яких мешкають у дерев’яних хатах, мають інтернет та не мають мобільного зв'язку. А ще в Коминах діти взимку не їздять з гірок на санчатах, бо жодного пагорба в селі немає.
![На Шепетівщині попрощалися із захисником Стецюком Миколою Володимировичем](/media/k2/items/cache/0388b46c355267e287fce7ae52648048_Generic.jpg?t=20240515_082638)
На Шепетівщині попрощалися із захисником Стецюком Миколою Володимировичем
10 травня в селі Гориця Шепетівського району відбулося прощання з полеглим захисником Стецюком Миколою Володимировичем. Про це повідомили у Берездівській громаді.