Понеділок, 06 травня 2024 — Сайт міста Шепетівка

Судилківська громада знову отримала трагічну та сумну звістку з фронту: сьогодні стало відомо, що у російсько – українській війні загинув наш земляк, житель села Городище, Юр’єв Микола Петрович, 1985 року народження.

Судилківчани провели в останню дорогу штаб-сержанта Тофана Олександра Савича
Розділ Події

6 травня 2024 року судилківчани зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Захисника рідної землі, начальника контрольно-технічного пункту, штаб-сержанта Тофана Олександра Савича.

На другий день повномасштабного вторгнення пішов до ЗСУ: прощались із Юрієм Андрійчуком
Розділ Події

Грицівська громада у жалобі: 6 травня 2024 року зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели захисника рідної землі, солдата-навідника Юрія Андрійчука.

Правоохоронці затримали начальника відділу Ярмолинецької селищної ради під час отримання другого «траншу» неправомірної вигоди. Йому повідомили про підозру.

Платники Хмельниччини сплатили понад 7 млрд грн до зведеного бюджету
Розділ Бізнес

З початку 2024 року платниками податків Хмельниччини забезпечено надходження до зведеного бюджету понад 7 млрд грн податкових платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 825 млн грн або 13,3 відс.

У період з 4 по 5 травня 2024 року у Замковій виправній колонії №58, що на Шепетівщині, було проведено духовно-просвітницькі заходи, присвяченні святкуванню Великодня. Керівництвом установи було здійснено обхід всіх структурних дільниць, під час якого всіх засуджених привітали зі святом.

0
репостів
0
репостів