![На фронті загинув житель села Городище Юр’єв Микола Петрович](/media/k2/items/cache/cdba9276cc9bdcdf10c0788b2207b6f3_Generic.jpg)
На фронті загинув житель села Городище Юр’єв Микола Петрович
Судилківська громада знову отримала трагічну та сумну звістку з фронту: сьогодні стало відомо, що у російсько – українській війні загинув наш земляк, житель села Городище, Юр’єв Микола Петрович, 1985 року народження.
![Судилківчани провели в останню дорогу штаб-сержанта Тофана Олександра Савича](/media/k2/items/cache/fce4e149ee75fa54c1d29e3336ea26f9_Generic.jpg)
Судилківчани провели в останню дорогу штаб-сержанта Тофана Олександра Савича
6 травня 2024 року судилківчани зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Захисника рідної землі, начальника контрольно-технічного пункту, штаб-сержанта Тофана Олександра Савича.
![На другий день повномасштабного вторгнення пішов до ЗСУ: прощались із Юрієм Андрійчуком](/media/k2/items/cache/ff6e7ec4a87d573a57a0a95077ec4316_Generic.jpg?t=20240506_131419)
На другий день повномасштабного вторгнення пішов до ЗСУ: прощались із Юрієм Андрійчуком
Грицівська громада у жалобі: 6 травня 2024 року зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели захисника рідної землі, солдата-навідника Юрія Андрійчука.
![8 000 доларів хабаря за розміщення МАФів: на Хмельниччині правоохоронці викрили посадовця](/media/k2/items/cache/d34406bbbb290892e8cb187678f449fa_Generic.jpg)
8 000 доларів хабаря за розміщення МАФів: на Хмельниччині правоохоронці викрили посадовця
Правоохоронці затримали начальника відділу Ярмолинецької селищної ради під час отримання другого «траншу» неправомірної вигоди. Йому повідомили про підозру.
![Платники Хмельниччини сплатили понад 7 млрд грн до зведеного бюджету](/media/k2/items/cache/509ee8858abddb26d278c1d7532153bf_Generic.jpg?t=20240506_123549)
Платники Хмельниччини сплатили понад 7 млрд грн до зведеного бюджету
З початку 2024 року платниками податків Хмельниччини забезпечено надходження до зведеного бюджету понад 7 млрд грн податкових платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 825 млн грн або 13,3 відс.
![У виправній колонії на Шепетівщині засуджених вітали із Великоднем](/media/k2/items/cache/284fc507d986064e6759247bf9ed7fa9_Generic.jpg)
У виправній колонії на Шепетівщині засуджених вітали із Великоднем
У період з 4 по 5 травня 2024 року у Замковій виправній колонії №58, що на Шепетівщині, було проведено духовно-просвітницькі заходи, присвяченні святкуванню Великодня. Керівництвом установи було здійснено обхід всіх структурних дільниць, під час якого всіх засуджених привітали зі святом.