![Доки в школі немає дітей, у закладі проводять дезінфекцію.](/media/k2/items/cache/48f46dcbdb146f1dff5bf3a9316aca75_Generic.jpg?t=20210315_171844)
У Шепетівці шість тисяч учнів перейшли на дистанційне навчання
Для шести тисяч учнів дванадцяти закладів освіти Шепетівської громади сьогодні, 15 березня, розпочалося дистанційне навчання. Дані заходи пов'язані з ростом захворюваності на коронавірусну інфекцію у громаді. Про це Суспільному повідомила заступниця начальника управління освіти Шепетівської міської ради Тетяна Музика.
![За супермаркетом "Економ" палали господарчі будівлі](/media/k2/items/cache/92e336dfae6b9c59d2845b8b57542e9e_Generic.jpg)
За супермаркетом "Економ" палали господарчі будівлі
Сьогодні о 6:10 год ранку до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі на вулиці Героїв Небесної Сотні. На місце події було направлено перше відділення 21 Державної пожежнорятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
![Від сьогодні починає працювати Шепетівська окружна прокуратура](/media/k2/items/cache/d8e01577b3b9545d9600021e995b539f_Generic.jpg?t=20210315_113730)
Від сьогодні починає працювати Шепетівська окружна прокуратура
Роботу місцевих прокуратур припинено шляхом реорганізації. Про це сьогодні, 15 березня, повідомив керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник на пресконференції пресконференції з питань початку роботи окружних прокуратур.
![COVID-19 на 15.03.2021: нових випадків - 329, одужало 3 особи, завантаженість ліжкомісць 59,6%](/media/k2/items/cache/f87d3f6eab07082760889e592a0bfe4d_Generic.jpg?t=20210315_110651)
COVID-19 на 15.03.2021: нових випадків - 329, одужало 3 особи, завантаженість ліжкомісць 59,6%
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 15 березня в Хмельницькій області зареєстровано 52860 лабораторно підтверджений випадків COVID-19. З них 2003 - діти, 3775 - медпрацівники.
![Важливо! На Хмельниччині відкрито запис на залишкові дози вакцини](/media/k2/items/cache/f280f9139dfb8d70c4f3e740a4f1018b_Generic.jpg?t=20210315_104334)
Важливо! На Хмельниччині відкрито запис на залишкові дози вакцини
Відтепер для усіх мешканців Хмельницької області працює спеціальна електронна форма запису. Про це повідомляє Хмельницька ОДА.
![Відповіді Пенсійного фонду про перерахунок пенсій з 1 березня 2021 року](/media/k2/items/cache/0ef9e6deceda2ffbb148e161d8771e5c_Generic.jpg?t=20210315_101112)
Відповіді Пенсійного фонду про перерахунок пенсій з 1 березня 2021 року
Роз’яснення щодо цього перерахунку пенсій надає головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.
![Юнак двічі обкрадав будинок літнього сусіда, доки той був на городі](/media/k2/items/cache/3b4d83002bbf69cf734e8a5e8cab2fd3_Generic.jpg?t=20210315_094319)
Юнак двічі обкрадав будинок літнього сусіда, доки той був на городі
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 18-річного мешканця Шепетівщини у викраденні офіційного документу, вчиненому з корисливих мотивів (частина 1 статті 357 КК України), та в крадіжці, вчиненій повторно, поєднаній з проникненням у житло (частина 3 статті 185 КК України), та призначив йому остаточне покарання у виді 3 років позбавлення волі, але звільнив від його реального відбування, встановивши іспитовий строк 2 роки.
![Представниці ГО «Берегиня-мати» зустрілися із заступником міського голови](/media/k2/items/cache/6f4e7e811f46c3888429b92b28733e3d_Generic.jpg?t=20210315_092752)
Представниці ГО «Берегиня-мати» зустрілися із заступником міського голови
Ініціатором зустрічі стала заступник голови громадської організації «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО» Лариса Бабкіна, яка прозвітувала про роботу спілки. Своєю чергою, Галина Безкоровайна висловила готовність співпрацювати та в межах можливостей міської ради допомагати родинам.