Сьогодні о 6:10 год ранку до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі на вулиці Героїв Небесної Сотні. На місце події було направлено перше відділення 21 Державної пожежнорятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
На момент прибуття площа сягала 20 м.кв. Пожежу ліквідовано за участі ланки газодимозахисної служби. Загиблих та травмованих не виявлено.
![](/images/news/2021/03/15/161612780_1108420812967521_7275649359676082653_n.jpg)
Пожежники припускають, що ймовірною причиною пожежі могло стати потрапляння сигаретного недопалка на горючий матеріал.