Розділ Події

Представниці ГО «Берегиня-мати» зустрілися із заступником міського голови

Ініціатором зустрічі стала заступник голови громадської організації «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО» Лариса Бабкіна, яка прозвітувала про роботу спілки. Своєю чергою, Галина Безкоровайна висловила готовність співпрацювати та в межах можливостей міської ради допомагати родинам.

Присутня на зустрічі директор Музею пропаганди Наталія Никонова, запевнила про продовження роботи закладу у напрямку національно-патріотичного виховання, проведення днів пам’яті загиблих атовців та представила нового фахівця, яка буде комунікувати з представниками ГО.

Ключовим аспектом зустрічі стали питання, які турбують рідних загиблих: належне санаторно-курортне лікування, облаштування місць поховання на міському кладовищі, забезпечення безкоштовним харчуванням у навчальних закладах дітей як молодшого так і старшого шкільного віку, встановлення меморіалу воїнам АТО та інші. Також матері та дружини воїнів озвучили необхідність активізації діяльності громадської організації «Берегиня-мати».

Учасниці зустрічі наголосили, що наша головна місія — не забути про те, що триває війна. Ми маємо зберігати цю пам’ять. Із Шепетівщини загинуло 22 військових і на День Героїв, 23 травня, хотілось би гідно їх вшанувати. У планах — організувати вуличний фестиваль творчості, народженої в умовах війни.

Зауважимо, що з місцевого бюджету для матерів загиблих надається щорічна одноразова допомога до Дня матері, а для сімей загиблих — часткова компенсація за комунальні послуги. Також відповідно до підписаного меморандуму з перевізниками, сім’ям загиблих надається пільговий проїзд у міському транспорті за окремим посвідченням.

За матеріалами Шепетівської міської ради

Останнє редагування 15 березня 2021

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением