Команда з Шепетівщини здобула 2 місце на всеукраїнському чемпіонаті з дартсу

Автор 29 травня 2024, 13:31

З 23 по 25 травня у селищі Ворохта Івано-Франківської області пройшов чемпіонат громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство Колос” з дартсу серед територіальних громад України. Всього участь взяло 18 команд з усіх куточків держави.

Одним з суддів був чемпіон України з дартсу, учасник міжнародних турнірів Володимир Залевський.

У ході запекликх змагань команд Авдіївської територіальної громади здобула перемогу.

Команда Понінківської ТГ Шепетівського району у складі: Андрія Плакси, Юрія Оберніхіна, Анастасії Шарабар та Володимира Плакси, зайняла друге місце серед 18 команд України.

В індивідуальному заліку спортсмен команди Андрій Плакса посів почесне друге місце серед чоловіків із 42 учасників.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Останнє редагування 29 травня 2024, 13:37