Шепетівчани та славутчани взяли участь у обласних змаганнях з авіамодельного спорту

Автор 29 травня 2024, 22:00

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Спілкою авіамоделістів Хмельниччини вчора, 28 травня 2024 року, на кордодромі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва були проведені обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).

У змаганнях взяли участь вихованці авіагуртків зі Славутської, Хмельницької, Кам’янець-Подільської, Шепетівської, Городоцької міських та Гвардійської сільської територіальних громад (близько 30 учасників).

Команди демонстрували свої показові польоти-випробування у шести кордових класах моделей.

Вихованці філії обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Кам’янець-Подільський) є фаворитами щорічних обласних змагань. І цього разу вони довели свою першість, виборовши почесне І місце. Команда Городоцького будинку дитячої творчості стала срібним призером, команда Райковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла третю сходинку.

На жаль командам з Шепетівського району не вдалось здобути призові місця.

За перемогу в змаганнях команди-лідери отримали Кубки. Переможців в особистій першості, а їх маємо 16 (I - 6, II - 5, III - 5) нагороджено дипломами та медалями.

Щиро вітаємо юних авіамоделістів та бажаємо подальших яскравих успіхів, нових звершень та перемог!