Розділ Події

Загинув через атаку ворожим дроном: у Нетішині прощались із Олександром Дячуком

Автор 29 травня 2024, 13:50

Сьогодні, 29 травня, Нетішинська громада знову в жалобі. Вістка про чергову втрату патріота, мужнього Воїна, постукала в сім’ю нетішинців. Про це повідомив відділ з організаційних питань міської ради міста.

25 травня поблизу Раздолівки Бахмутського району Донецької області, під час бою, в результаті атаки рашистського дрону загинув наш земляк Олександр Дячук, солдат, гранатометник стрілецького відділення взводу стрілецької роти в/ч 4267. До свого 40-річчя Захисник не дожив місяць...

Важка втрата, біль, розпач рвуть серце і душу...У вічність пішов син, брат, чоловік, батько, якому б ще жити, розбудовувати рідну країну...

Живим коридором, на колінах, схиливши голови, з прапорами та квітами у руках зустрічали Воїна в громаді. Рідні, близькі, друзі, побратими, керівництво громади, священнослужителі, містяни віддали шану полеглому Воїну на площі перед будівлею виконкому міської ради. Присутні не стримували сліз. Прощалися з Героєм з безмежною вдячністю в душі та пекучим болем в серці.

Під супровід духового оркестру, громада провела Захисника до Собору архістратига Михаїла та архангела Гавриїла ПЦУ, де відбувся чин похорону.

Вшановуючи Олександра Дячука, низько вклоняємося в скорботі перед близькими та рідними Воїна, розділяємо ваш біль. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Бути Героєм - жити вічно! Вічна шана тобі, наш Захиснику!

Нехай душа загиблого бійця знайде вічний спокій, а пам'ять про героїчного сина України вічно зберігатиметься у наших серцях. Не забудемо та не пробачимо жодному нелюду-рашисту.

Слава Україні! Героям Слава!

0
репостів
0
репостів