Змагання з дартсу та конкурс “Влучний кидок” зібрали дітлахів "Шанхаю"

Автор Олег Шмельов 14 травня 2024, 17:56

На спортивному майданчику ДП «Шепетівський лісгосп», міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено змагання з дартсу та конкурсу «Влучний кидок» серед дітей мікрорайону Шепетівської ЗОШ №8 в межах Всеукраїнських спортивних заходів «Спорт у кожному дворі».

У конкурсі «Влучний кидок» діти змагалися на кількість попадань у баскетбольний кошик м’ячем за одну хвилину, у дартсі переможець визначався за найбільшою кількістю очок.

За підсумками конкурсу «Влучний кидок» перемогу здобув Токмина Ярослав (14 попадань за 1 хв), друге місце посіла Чайковська Марія (13 попадань) та третє – Літвінчук Давид (12 попадань).

З дартсу переможцем став – Виноградов Павло (28 очок), друге місце виборов Літвінчук Давид (23 очка) та третє – Вовк Вероніка (20 очок).

Переможці та призери були нагороджені грамотами Центру “Спорт для всіх”. Кожен учасник заходу отримав солодкі подарунки.