![Сьогодні вітали медичних працівників міста](/media/k2/items/cache/a2b2bcd9183a275ba4e85aa730f6bda0_Generic.jpg?t=20190612_171238)
Сьогодні вітали медичних працівників міста
Кожну третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Святкують його не тільки лікарі та медсестри, але й усі працівники галузі охорони здоров’я України. 12 червня, напередодні професійного свята у Шепетіській районній державній адміністрації відбулись урочистості.
![Школярам ЗОШ №2 провели екскурсію у Шепетівському міськрайонному суді](/media/k2/items/cache/7c1360ba6521f8ae8b74fcf4888a7845_Generic.jpg)
Школярам ЗОШ №2 провели екскурсію у Шепетівському міськрайонному суді
Сьогодні до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області на навчальну екскурсію завітали учні 10 класу Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства разом із педагогом Линником В.П.
![Шепетівчани гідно виступили на Чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики](/media/k2/items/cache/30b400d79bcb112e8d921388f6bfda94_Generic.jpg)
Шепетівчани гідно виступили на Чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики
Упродовж двох днів на бігових доріжках і в секторах спорткомплексу “Поділля” та стадіону національного університету у Хмельницькому під час проведення чемпіонату області серед дорослих визначалися легкоатлети, котрі у літній сезон представлятимуть наш край на всеукраїнських змаганнях.
![Першою після святкування Дня міста народилась дівчинка](/media/k2/items/cache/ca86c725838176cf88b130a671d19669_Generic.jpg)
Першою після святкування Дня міста народилась дівчинка
Традиційно у Шепетівці, на День міста посадовці вітають новонароджених містян. Цьогоріч поповнення довелось чекати аж до завершення святкування. Дівчинка вагою 3кг 510грам народилась в молодій сім’ї Вальчуків Іванни Сергіївни і Андрія Леонідовича.
![Мало не згорів у власному ж будинку](/media/k2/items/cache/dd4635872398e74c67558c15ab985354_Generic.jpg)
Мало не згорів у власному ж будинку
12 червня о 00:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу приватної житлової будівлі у м. Шепетівка на вулиці Українській.
![Шепетівські радіозв'язківці привезли нагороди із всеукраїнських змагань](/media/k2/items/cache/dd2f03d0a22f74b4f1b8d1593c0135a8_Generic.jpg?t=20190612_001916)
Шепетівські радіозв'язківці привезли нагороди із всеукраїнських змагань
З 10 по 12 червня в м. Остер Черніговської області відбулися змагання на Кубок України з радіоспорту, радіозв’язку на пристроях малої потужності, «Морзе Раннер» (прийом та передача на комп’ютері) та всеукраїнські змагання серед спортивно-технічних клубів, ДЮСШ, військових та вихованців позашкільних закладів.