![До Судилкова на щиті повертається Шевчук Анатолій Васильович](/media/k2/items/cache/99617d75808dd2267107028a4dde62b9_Generic.jpg)
До Судилкова на щиті повертається Шевчук Анатолій Васильович
Судилківська громада знову отримала трагічні новини з фронту. Стало відомо, що 17 січня 2024 року у російсько-українській війні загинув наш земляк, житель села Судилків, Шевчук Анатолій Васильович, 1988 року народження.
![З Німеччини до Шепетівки передали ще одну пожежну машину](/media/k2/items/cache/f9482b2258482f85a6ffecfffa373ce4_Generic.jpg?t=20240119_155443)
З Німеччини до Шепетівки передали ще одну пожежну машину
П’ять пожежних автомобілів проїхали тисячі кілометрів з Німеччини щоб стати до строю у боротьбі військових пожежників та державної служби з надзвичайних ситуацій Хмельниччини проти військової агресії та щоденних викликів.
![На Шепетівщині ще одна застільна бійка принесла трагічний результат](/media/k2/items/cache/0e66ab12159c3df6cf869bdc90c9877d_Generic.jpg)
На Шепетівщині ще одна застільна бійка принесла трагічний результат
На Шепетівщині слідчі оголосили підозру зловмиснику, який до смерті побив свого 40-річного знайомого. За скоєне йому загрожує до 10 років ув’язнення. Про це повідомив Сектор комунікації поліції Хмельницької області.
![У Шепетівці зміцнювали зв’язок матері й дитини через виготовлення оберегу](/media/k2/items/cache/08dc380c33ca2565b97c76c6fe59eb30_Generic.jpg)
У Шепетівці зміцнювали зв’язок матері й дитини через виготовлення оберегу
У міському будинку культури відбулась артзустріч із виготовлення ляльки-мотанки “Оберіг Матусі “Північна Берегиня””. Під керівництвом досвідченого майстра, матусі разом зі своєю малечею опановували техніку обмотування ниток та створення ляльки, надихалися ідеями для творення власних дизайнів та оздоблення.
![Відтепер кожен бажаючий може бути присутнім під час відведення лісових ділянок в рубки](/media/k2/items/cache/2e328150dae5342b31581420f1eeb608_Generic.jpg?t=20240119_115231)
Відтепер кожен бажаючий може бути присутнім під час відведення лісових ділянок в рубки
Подільський лісовий офіс оголосив, що відтепер кожен бажаючий може бути присутнім під час відведення лісових ділянок в рубки. Ця інформація стала публічною.
![Переживає вже другу війну: свій 100-річний ювілей відзначала жителька Шепетівщини](/media/k2/items/cache/13992e3655df11a16b59173bf43feff0_Generic.jpg)
Переживає вже другу війну: свій 100-річний ювілей відзначала жителька Шепетівщини
Вчора, 18 січня, у Ізяславській громаді Шепетівського району була неординарна та приємна подія: свій 100-річний ювілей відзначала жителька села Поліське, учасник Другої світової війни Тетяна Юхимівна Несвіцька. Про це розповіли у міській раді Ізяслава.