![У Шепетівці вже дев'ять підтверджених випадків інфікування вірусом SARS-CoV-2](/media/k2/items/cache/fe793cf5495fae153e667572864d7cbe_Generic.jpg?t=20200420_183501)
У Шепетівці вже дев'ять підтверджених випадків інфікування вірусом SARS-CoV-2
Щойно міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив, що отримали дев'ятий позитивний результат ПЛР-тестування на коронавірус SARS-CoV-2.
![Іван Васильович Рогульський](/media/k2/items/cache/54fe05dde803cc20cf83403d9325d68b_Generic.jpg?t=20200421_143805)
Забуті імена Української революції 1917 – 1921 рр. Іван Рогульський
Іван Васильович Рогульський був одним з найкращих офіцерів у війську УНР. Народився чоловік 5 жовтня 1892 року в селі Голобутів Стрийського повіту Галичини. Батьки Івана, Василь і Ванда, були службовцями. У 1884 році вони одружилися і мали 12 дітей. Четверо з них нажаль померли у малолітньому віці.
![В Шепетівці на об'їзній дорозі горів сухостій](/media/k2/items/cache/224ae51d0c566e5c5d2fc6fd17b6b7b1_Generic.jpg)
В Шепетівці на об'їзній дорозі горів сухостій
19 квітня о 19:50 на лінію Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності на вул. Митрополита Шептицького в м. Шепетівка. Невідкладно на місце події було направлено чергове відділення вогнеборців 21 Державної пожежно-рятувальної частини.
![Ще одна господарча будівля згоріла у селі Мальованка через підпал сухостою](/media/k2/items/cache/aea06b15577040684ffe3a8dfa604914_Generic.jpg)
Ще одна господарча будівля згоріла у селі Мальованка через підпал сухостою
14 квітня о 19:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі з прибудовою в с. Мальованка Шепетівського району. Негайно до місця виклику було направлено чергове відділення рятувальників 17 Державних пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Судилків.
![Так палили суху траву, що мало не спалили ціле господарство](/media/k2/items/cache/7d88f496d72056cef5f08d268a9a6164_Generic.jpg)
Так палили суху траву, що мало не спалили ціле господарство
19 квітня о 15:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Мальованка Шепетівського району.