![Двох малолітніх мандрівників із Шепетівщини виявили аж у сусідній області](/media/k2/items/cache/3a3c45a65bde4d435eaf69c5eb0ee3fe_Generic.jpg?t=20240303_184823)
Двох малолітніх мандрівників із Шепетівщини виявили аж у сусідній області
Близько 16 години на узбіччі автодороги між населеними пунктами Вельбівно та Острог поліцейський офіцер Острозької ТГ побачив двох хлопчиків. Зупинившись, аби розібратися в ситуації, з’ясував, що 9-річні однокласники йшли із міста Нетішин Шепетівського району до Острога на Рівненщині, де проживає бабуся одного з них.
![Фірма нардепа Лабазюка отримає ще 1,8 млн грн з шепетівського бюджету](/media/k2/items/cache/07f65054a1d6ebec3aa4565519d8597b_Generic.jpg?t=20240303_183608)
Фірма нардепа Лабазюка отримає ще 1,8 млн грн з шепетівського бюджету
Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради підписало договір із АТ «Ю АР ДІ Українські дороги», яке входить в групу "Вітагро" нардепа Сергія Лабазюка, на 1.8 млн грн. Як йдеться на Електронній системі публічних закупівель Prozorro, за це фірма має надати додаткові послуги по об'єкту: "Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вул. Героїв Небесної Сотні від будинку №38 а до будинку №82 в м.Шепетівка Хмельницької обл."
![На війні загинув Кравчук Андрій Анатолійович](/media/k2/items/cache/08cff0916bacd930f1a3ff9f97c21202_Generic.jpg)
На війні загинув Кравчук Андрій Анатолійович
Трагічна звістка пекучим болем знову накрила Судилківську громаду: стало відомо, що у російсько-українській війні загинув наш земляк, житель села Городище, Кравчук Андрій Анатолійович, 1981 року народження.
![Знайомство з Шепетівщиною: гідрологічний заказник “Гнилий Ріг”](/media/k2/items/cache/800068370c2f4688248391cc815ef0d3_Generic.jpg)
Знайомство з Шепетівщиною: гідрологічний заказник “Гнилий Ріг”
“Гнилий Ріг” — це гідрологічний заказник місцевого значення в Україні, об’єкт природно-заповідного фонду Хмельницької області. Розташований у межах Ізяславської міської громади Шепетівського району Хмельницької області, на схід від села Комини.
![Хмельниччина очолила антирейтинг безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю](/media/k2/items/cache/24491a01239f89cbb201be1d71cd9cd1_Generic.jpg?t=20240303_124924)
Хмельниччина очолила антирейтинг безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України склало антирейтинг обласних, Київської міської військових адміністрацій за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю (за результатами моніторингу 2022 року).