![Юні шепетівські кінологи дебютували на всеукраїнських змаганнях](/media/k2/items/cache/1cd5f587a803a8373dc46225a1926124_Generic.jpg?t=20190603_172145)
Юні шепетівські кінологи дебютували на всеукраїнських змаганнях
1 та 2 червня в м. Суми проходив Відкритий чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками серед молоді "Юний кінолог". Вперше участь у Чемпіонаті взяли вихованці гуртка "Юні кінологи" Шепетівського міського ЦЕНТУМ (керівник гуртка Беляєва Ольга Михайлівна).
![Серед стрілків Шепетівщини визначали представників для обласної спартакіади](/media/k2/items/cache/30ff0d69a53a07c6ff16b16c481d5b83_Generic.jpg)
Серед стрілків Шепетівщини визначали представників для обласної спартакіади
31 травня на базі ШРДЮСШ "КОЛОС" пройшов відбірковий турнір з кульової стрільби, де мали сформувати збірну команди стрілків для участі в обласній спартакіаді "Хто ти,майбутній олімпієць ?", а також захід був присвячений Олімпійському дню.
![Юна дослідниця за вивчення своєї ігуани здобула нагороду на інтернет-олімпіаді](/media/k2/items/cache/47be527214b90ff066120492c5b0f182_Generic.jpg?t=20190603_153845)
Юна дослідниця за вивчення своєї ігуани здобула нагороду на інтернет-олімпіаді
З вересня 2018 року по травень 2019 року проходила Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань - 2019", яка проводилась Національним еколого- натуралістичним центром учнівської молоді МОН України.