![Лебідь-шипун (Cygnus olor) UT05 у Нетішині (2023-2024 рр).](/media/k2/items/cache/b1ade0a320ac683270dd073ba7af5dd2_Generic.jpg?t=20240106_174141)
Закільцьований лебідь UT05 зимує на Шепетівщині
Кожного року з настанням холодів терени нашої громади прикрашають не тільки прибрані інеєм сосни та ялини, вкриті білою м’якою ковдрою клумби, газони, заковані у кригу водойми, а й білосніжні граціозні птахи — лебеді. Ми до них звикли, вони майже наші, дарма, що більшість проводять у цьому краї лише незначну частинку свого життя…
![У Білокриниччі попрощалися із старшим матросом Кіндером Олександром Валерійовичем](/media/k2/items/cache/f44f2c35368f7405f1cfa91b9abaf469_Generic.jpg)
У Білокриниччі попрощалися із старшим матросом Кіндером Олександром Валерійовичем
6 січня 2024 року у Судилківській громаді зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Захисника рідної землі, старшого оператора протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки однієї з військових частин, старшого матроса Кіндера Олександра Валерійовича.
![Протягом минулої доби на Шепетівщині вогнеборці ліквідували 3 пожежі](/media/k2/items/cache/4590e207b387e0a4193289cabcda59e9_Generic.jpg)
Протягом минулої доби на Шепетівщині вогнеборці ліквідували 3 пожежі
Протягом доби з 5 на 6 січня оперативно-рятувальні підрозділи надзвичайників області здійснили 66 виїздів, з них 6 – на пожежі. Три пожежі сталось на території Шепетівського району.
![У Шепетівці виявили артилерійський снаряд часів Другої світової війни](/media/k2/items/cache/e3d01fc0cc52d8146cfa4c13f9e01593_Generic.jpg)
У Шепетівці виявили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
5 січня сапери ДСНС Хмельниччини вилучили та знищили один артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни. Даний вибухонебезпечний предмет було виявлено напередодні в м. Шепетівка.
![Пенсіонерка хотіла вирішити проблему сина з ДТП та віддала гроші шахраям](/media/k2/items/cache/25a3bb259efa21fc96901ad625f3a85d_Generic.jpg?t=20240106_133548)
Пенсіонерка хотіла вирішити проблему сина з ДТП та віддала гроші шахраям
На Шепетівщині шахраї ошукали 76-річну пенсіонерку – правоохоронці встановлюють усі обставини події. Зловмисники, використовуючи схему "Ваш родич у біді", виманили у потерпілої більше 13 тисяч гривень.