Середа, 15 лютого 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Двох юних мандрівників із Житомирщини знайшли у Шепетівці](/media/k2/items/cache/b42c2ed411780f9516ff77b8b3c9a925_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
15 лютого 2017, 23:36
Двох юних мандрівників із Житомирщини знайшли у Шепетівці
У Шепетівці поліція розшукала дітлахів, які після сварки з мамою подалися у мандри залізницею. Про це 15 лютого повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.
![Юним футболістам не вдалось лише переграти славутчан](/media/k2/items/cache/7e46dfd830734cbe3b036e6d86e5aa31_Generic.jpg)
Розділ
Спорт
15 лютого 2017, 21:27
Юним футболістам не вдалось лише переграти славутчан
10-11 лютого команда відділення футболу Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» приймала участь в іграх відкритої першості ДЮСШ м.Із’яслав де приймали участь вісім команд. Про це повідомляють на сторінці Шепетівської районної ДЮСШ "Колос".
![Футбольні команди Шепетівщини визначали найсильнішого](/media/k2/items/cache/cce38c9ced11e434ea3309963bdf0ee5_Generic.jpg)
Розділ
Спорт
15 лютого 2017, 18:40
Футбольні команди Шепетівщини визначали найсильнішого
12 лютого на базі спорткомплексу Шепетівського «Колосу» пройшли півфінальні та фінайльні ігри Чемпіонату Шепетівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України по футболу.
![З першого березня у Шепетівці здорожчає "комуналка"](/media/k2/items/cache/3de77962d019bc1159ce3deeb151a598_Generic.jpg?t=20170215_163221)
Розділ
Суспільство
15 лютого 2017, 18:26
З першого березня у Шепетівці здорожчає "комуналка"
13 лютого відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено вісім важливих для громади міста питань.
![Визволителя Шепетівщини привітали з Днем народження](/media/k2/items/cache/dfd4b90a4a0d4b699e28ddc27224a498_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
15 лютого 2017, 18:23
Визволителя Шепетівщини привітали з Днем народження
Провесінь далекого 1944 року принесла населеним пунктам Шепетівського краю визволення від німецько-фашистських загарбників. На жаль, з кожним роком все менше залишається живих учасників бойових дій, і тому дуже важливо дійти до кожного ветерана, який проживає поряд з нами.
![У шепетівчанки з будинку винесли золоті прикраси та валюту](/media/k2/items/cache/bd22a3b9648ba526364107ccb40f122d_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
15 лютого 2017, 17:02
У шепетівчанки з будинку винесли золоті прикраси та валюту
Як повідомляють правоохоронці, злочин стався 14 лютого в період з 09:00 до 16:50 години у Шепетівці по вулиці Кутузова
![З оселі шепетівчанина викрали сейф із грошима та золотом](/media/k2/items/cache/4c28b4d70a4dd7076300940949ac0d11_Generic.jpg?t=20170215_152328)
Розділ
Надзвичайні події
15 лютого 2017, 16:54
З оселі шепетівчанина викрали сейф із грошима та золотом
Значної суми коштів та ювелірних прикрас не дорахувався житель Шепетівки. Згідно оперативної інформації правоохоронців, було викрадено майже 200 тис. грн.
![Пройшли перші фінальні матчі Чемпіонату області з футзалу](/media/k2/items/cache/3121a4831a86392237c9d5c574cdc7af_Generic.jpg)
Розділ
Спорт
15 лютого 2017, 05:32
Пройшли перші фінальні матчі Чемпіонату області з футзалу
У минулі вихідні відбулись перші фінальні матчі Чемпіонату області з футзалу. Відбувалось дійство у місті Дунаївці. Шепетівчанам у двох іграх вдалось здобути три очки.