Футбольні команди Шепетівщини визначали найсильнішого

Автор 15 лютого 2017, 18:40
12 лютого на базі спорткомплексу Шепетівського «Колосу» пройшли півфінальні та фінайльні ігри Чемпіонату Шепетівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України по футболу.

В першому півфіналі зустрілись команди КФК Серединці та КФК Гриців. Основний час гри закінчився рахунком 1:1, а перший фіналіст визначився у додатковому часі по пенальті. Ним стала команда КФК Гриців з рахунком 2:1.

В другому півфіналі путівку до фіналу розіграли команди КФК Городище та КФК Судилків, де перемогу отримала команда КФК Городище з рахунком 3:0.

У фіналі Чемпіоном стала команда КФК Гриців, команда КФК Городище стала срібним призером, а третє місце у Чемпіонаті посіла команда КФК Судилків .

Голова ШРОВФСТ «Колос»АПК України Володимир Гнатюк та провідний спеціаліст ШРОВФСТ «Колос»АПК України, заступник голови районної федерації футболу Віктор Козійчук нагородили переможців турніру.

Також керівництво Шепетівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України висловлює щиру вдячність голові Грицівської селищної ради Тіфенбах Людмилі Василівні за підтримку команди колективу фізичної культури смт Гриців та допомогу в організації Чемпіонату.
За інформацією Шепетівської районної ДЮСШ "Колос"