![У області звершили територіальну реформу органів поліції](/media/k2/items/cache/c07197421e3a92a2d0695de69f451b5e_Generic.jpg?t=20210302_171605)
У області звершили територіальну реформу органів поліції
Начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук на пресконференції, яка відбулась сьогодні, 2 березня, представив нову модель організації діяльності поліції Хмельниччини.
![У Шепетівці відкрили меморіальну дошку Лесі Українці](/media/k2/items/cache/3794a68b240f2a7b83dd14d7f2ea4b98_Generic.jpg)
У Шепетівці відкрили меморіальну дошку Лесі Українці
25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Сьогодні з нагоди ювілею поетеси на фасаді будівлі міського будинку культури було встановлено меморіальну дошку.
![Внаслідок COVID-19 пішов з життя ще один шепетівський лікар](/media/k2/items/cache/027e3cce5a6f8fc4348390587f0d3958_Generic.jpg)
Внаслідок COVID-19 пішов з життя ще один шепетівський лікар
Шепетівка внаслідок COVID-19 втратила ще одного лікаря. Пішов з життя лікар-стоматолог-ортопед ортопедичного кабінету консультативно-діагностичної поліклініки Єнжієвський Павло Антонович.
![COVID-19 на 2.03.2021: інфікувалось - 105, одужало - 224, померло -11](/media/k2/items/cache/cb403dd66221cdb0a8c23695d5edb0c4_Generic.jpg)
COVID-19 на 2.03.2021: інфікувалось - 105, одужало - 224, померло -11
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 02 березня в Хмельницькій області зареєстровано 48262 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1780 - діти, 3552 - медпрацівники.
![У Шепетівці від COVID-19 помер чоловік, ще 3 осіб захворіло та 9 одужало](/media/k2/items/cache/743970a5d0fc3dcb6b2b5ea6b5e137df_Generic.jpg?t=20210302_084458)
У Шепетівці від COVID-19 помер чоловік, ще 3 осіб захворіло та 9 одужало
Станом на 10.00 2 березня серед жителів міста виявлено 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Кількість пацієнтів, які боряться з цією недугою у Шепетівській багатопрофільній лікарні складає 72 осіби.