![Зафіксували 21 випадок: на Хмельниччині спостерігається спалах кашлюку](/media/k2/items/cache/dafef39ece89c7f359263f0692233250_Generic.jpg)
Зафіксували 21 випадок: на Хмельниччині спостерігається спалах кашлюку
У Хмельницькій області спостерігається спалах небезпечного інфекційного захворювання кашлюк. У першому кварталі цього року в області зафіксували уже 21 випадок кашлюка, тоді як у першому кварталі минулого – один. Про це Суспільне Хмельницький розповіла лікарка-епідеміологиня Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Лариса Калінер.
![У Шепетівському медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей](/media/k2/items/cache/60229a6b88a55a532383bf0509f996de_Generic.jpg?t=20240417_142859)
У Шепетівському медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей
Днями у Шепетівському медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до фахової освіти. Особливо корисний він для тих, хто ще не визначився з якою саме сферою діяльності пов’язати своє майбутнє, який обрати фах.
![Переховувався і намагався втекти на Одещину: затримали злодія прямо з валізами](/media/k2/items/cache/69d1cb21debe58edbef7a4f858a394e0_Generic.jpg?t=20240417_134859)
Переховувався і намагався втекти на Одещину: затримали злодія прямо з валізами
На Шепетівщині перед судом постане крадій, який після вчинення злочину переховувався і намагався втекти на Одещину. Поліцейські затримали підозрюваного з валізами біля залізничного вокзалу в Шепетівці.
![У Шепетівській виправній колонії зіграли футбольний матч між співробітниками та засудженими](/media/k2/items/cache/b0ed1b5372fbce1a9a2741ebc04cb3df_Generic.jpg)
У Шепетівській виправній колонії зіграли футбольний матч між співробітниками та засудженими
З нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку в державній установі «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» проведено футбольний матч між командами співробітників та засудженими дільниці соціальної реабілітації. В матчі прийняли участь усі бажаючі.
![Рятувальники Шепетівщини разом із лісівниками протистояли лісовій пожежі під час навчання](/media/k2/items/cache/d5356ba5202fa733ec9b909d5030fee1_Generic.jpg)
Рятувальники Шепетівщини разом із лісівниками протистояли лісовій пожежі під час навчання
16 квітня в Голицькому лісництві філії «Славутського лісового господарства ДП «Ліси України» надзвичайники разом із лісівниками та службами взаємодії провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.
![Роботу міських рад усіх досліджуваних міст Шепетівщини визнали як "непрозору"](/media/k2/items/cache/7e2fa9ba5f5a4f07678d9c377004c0b4_Generic.jpg?t=20240417_092734)
Роботу міських рад усіх досліджуваних міст Шепетівщини визнали як "непрозору"
Програма «Transparent cities/Прозорі міста» (Transparency International Ukraine) презентувала результати другого дослідження стану прозорості міст під час повномасштабної війни. У 2023 році аналітики, крім 70 міст, додатково оцінили також 10 муніципалітетів, наближених до лінії фронту. Як і в першому «воєнному» дослідженні, міста замість балів отримували статус «прозоре», «частково прозоре» чи «непрозоре».
![Не допомогло навіть позбавлення прав: скутериста тричі ловили напідпитку](/media/k2/items/cache/5bd8ce507ead74232c40cab08a62f00f_Generic.jpg)
Не допомогло навіть позбавлення прав: скутериста тричі ловили напідпитку
13 років без права керування: у Нетішині суд визначив покарання водієві, який протягом року тричі притягувався за нетверезе водіння. Крім того, його зобов’язали відбути 15 діб адміністративного арешту.