Середа, 17 квітня 2024 — Сайт міста Шепетівка

У Хмельницькій області спостерігається спалах небезпечного інфекційного захворювання кашлюк. У першому кварталі цього року в області зафіксували уже 21 випадок кашлюка, тоді як у першому кварталі минулого – один. Про це Суспільне Хмельницький розповіла лікарка-епідеміологиня Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Лариса Калінер.

Днями у Шепетівському медичному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до фахової освіти. Особливо корисний він для тих, хто ще не визначився з якою саме сферою діяльності пов’язати своє майбутнє, який обрати фах.

На Шепетівщині перед судом постане крадій, який після вчинення злочину переховувався і намагався втекти на Одещину. Поліцейські затримали підозрюваного з валізами біля залізничного вокзалу в Шепетівці.

У Шепетівській виправній колонії зіграли футбольний матч між співробітниками та засудженими
Розділ Спорт

З нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку в державній установі «Шепетівська виправна колонія (№ 98)» проведено футбольний матч між командами співробітників та засудженими дільниці соціальної реабілітації. В матчі прийняли участь усі бажаючі.

16 квітня в Голицькому лісництві філії «Славутського лісового господарства ДП «Ліси України» надзвичайники разом із лісівниками та службами взаємодії провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.

Програма «Transparent cities/Прозорі міста» (Transparency International Ukraine) презентувала результати другого дослідження стану прозорості міст під час повномасштабної війни. У 2023 році аналітики, крім 70 міст, додатково оцінили також 10 муніципалітетів, наближених до лінії фронту. Як і в першому «воєнному» дослідженні, міста замість балів отримували статус «прозоре», «частково прозоре» чи «непрозоре».

13 років без права керування: у Нетішині суд визначив покарання водієві, який протягом року тричі притягувався за нетверезе водіння. Крім того, його зобов’язали відбути 15 діб адміністративного арешту.

0
репостів
0
репостів