Вівторок, 30 квітня 2024 — Сайт міста Шепетівка

Перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін підписав наказ щодо комендантської години у пасхальну ніч на території області. Її не відмінили, але буде тривати вона на дві години коротше

На Шепетівщині суд виніс вирок домашньому насильнику. 40-річний житель Ізяславщини тривалий час погрожував та ображав свого батька, з яким проживав.

Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області вкотре звертається до користувачів дорожньої інфраструктури Шепетівщини. Приводом стали викинуті будівельні відходи на об'їзні дорозі Шепетівки.

На Шепетівщині впродовж місяця очільники поліцейських підрозділів звітували перед громадами про стан криміногенної обстановки. Під час прямого діалогу з правоохоронцями жителі громад району висловили свої побажання щодо покращення безпекового середовища та отримали відповіді від фахівців на актуальні для них питання.

Сьогодні 30 квітня 2024 року анонімні Телеграм-канали поширили фейкову інформації про нібито позаштатну ситуацію на Хмельницькій АЕС, що спричинила підвищення радіаційного фону у Хмельницькій та Рівненській областях.

Судилківська громада отримала страшну та болючу звістка з фронту: стало відомо, що Герой-захисник рідної землі Коренський Іван Володимирович, житель села Городище, повертається додому «на щиті».

Офіцер групи розвідки нетішинського підрозділу Національної гвардії України на псевдо Святий вирішив стати військовослужбовцем на початку війни – у 2014 році. З того часу почалася його служба у спеціальному підрозділі Нацгвардії.

Програма «Transparent cities/Прозорі міста» надіслала повторний запит Шепетівській міській раді щодо виконання Закону про деколонізацію. Як виявилось попередній був надісланий на стару неактуальну адресу. Про це розповіли активісти у відповіді на нашого листа.

У Ганнопільській громаді вшанували полеглих захисників
Розділ Події

Війна стала найбільшим випробуванням для нас, українців, для нашої національної гідності та волелюбності. У цьому страшному конфлікті, який розпочався у 2014 році, загинули тисячі військових та мирних жителів, серед яких і 15 воїнів – Герої Ганнопільської громади. 28.04.2024 року відбулося вшанування Героїв на Алеї Слави - Захисників України, з числа мешканців та уродженців краю, які віддали свої життя за Батьківщину в російсько-українській війні.

До уваги мешканців громади! Зверніть увагу, що з 6 по 11 травня 2024 року, з 8:00 до 17:00 на території міського кладовища буде обмежено рух приватного автотранспорту для забезпечення роботи технологічного транспорту комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради».

0
репостів
0
репостів