![Стало відомо яка буде комендантська година у пасхальну ніч](/media/k2/items/cache/4cd14d00a7835e33eff740d26270df9e_Generic.jpg?t=20240501_090746)
Стало відомо яка буде комендантська година у пасхальну ніч
Перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін підписав наказ щодо комендантської години у пасхальну ніч на території області. Її не відмінили, але буде тривати вона на дві години коротше
![На Шепетівщині суд виніс вирок домашньому насильнику, який кривдив свого батька](/media/k2/items/cache/bddff78465aa567241efa4764c07f9ad_Generic.jpg)
На Шепетівщині суд виніс вирок домашньому насильнику, який кривдив свого батька
На Шепетівщині суд виніс вирок домашньому насильнику. 40-річний житель Ізяславщини тривалий час погрожував та ображав свого батька, з яким проживав.
![На об'їзній дорозі Шепетівки хтось викинув будівельне сміття](/media/k2/items/cache/e2fe578a89529ff948a0819d436cf5f6_Generic.jpg?t=20240430_135631)
На об'їзній дорозі Шепетівки хтось викинув будівельне сміття
Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області вкотре звертається до користувачів дорожньої інфраструктури Шепетівщини. Приводом стали викинуті будівельні відходи на об'їзні дорозі Шепетівки.
![Поліціянти впродовж місяця звітували перед громадами Шепетівщини про стан криміногенної обстановки](/media/k2/items/cache/90c519c0607749e3c2d669154a64428f_Generic.jpg)
Поліціянти впродовж місяця звітували перед громадами Шепетівщини про стан криміногенної обстановки
На Шепетівщині впродовж місяця очільники поліцейських підрозділів звітували перед громадами про стан криміногенної обстановки. Під час прямого діалогу з правоохоронцями жителі громад району висловили свої побажання щодо покращення безпекового середовища та отримали відповіді від фахівців на актуальні для них питання.
![Анонімні телеграм-канали поширили фейк про аварію на ХАЕС: Енергоатом спростував інформацію](/media/k2/items/cache/20347e1f34163762552f3899b577f4fd_Generic.jpg)
Анонімні телеграм-канали поширили фейк про аварію на ХАЕС: Енергоатом спростував інформацію
Сьогодні 30 квітня 2024 року анонімні Телеграм-канали поширили фейкову інформації про нібито позаштатну ситуацію на Хмельницькій АЕС, що спричинила підвищення радіаційного фону у Хмельницькій та Рівненській областях.
![Житель села Городище Коренський Іван повертається додому «на щиті»](/media/k2/items/cache/657e145504c69320097e15b9362d077b_Generic.jpg)
Житель села Городище Коренський Іван повертається додому «на щиті»
Судилківська громада отримала страшну та болючу звістка з фронту: стало відомо, що Герой-захисник рідної землі Коренський Іван Володимирович, житель села Городище, повертається додому «на щиті».
![«Ці емоції ніколи не забути» - розвідник нетішинського підрозділу нацгвардійців про знищений склад мін](/media/k2/items/cache/3462b6241f39194dc1e7b7a3714b3d9b_Generic.jpg)
«Ці емоції ніколи не забути» - розвідник нетішинського підрозділу нацгвардійців про знищений склад мін
Офіцер групи розвідки нетішинського підрозділу Національної гвардії України на псевдо Святий вирішив стати військовослужбовцем на початку війни – у 2014 році. З того часу почалася його служба у спеціальному підрозділі Нацгвардії.
![Надіслали не на ту адресу: Шепетівську міськраду повторно запитали щодо виконання Закону про деколонізацію](/media/k2/items/cache/33070134de1ecba693251c19624b4047_Generic.jpg)
Надіслали не на ту адресу: Шепетівську міськраду повторно запитали щодо виконання Закону про деколонізацію
Програма «Transparent cities/Прозорі міста» надіслала повторний запит Шепетівській міській раді щодо виконання Закону про деколонізацію. Як виявилось попередній був надісланий на стару неактуальну адресу. Про це розповіли активісти у відповіді на нашого листа.
![У Ганнопільській громаді вшанували полеглих захисників](/media/k2/items/cache/91fc8d2781868ff26662812f95584ae7_Generic.jpg)
У Ганнопільській громаді вшанували полеглих захисників
Війна стала найбільшим випробуванням для нас, українців, для нашої національної гідності та волелюбності. У цьому страшному конфлікті, який розпочався у 2014 році, загинули тисячі військових та мирних жителів, серед яких і 15 воїнів – Герої Ганнопільської громади. 28.04.2024 року відбулося вшанування Героїв на Алеї Слави - Захисників України, з числа мешканців та уродженців краю, які віддали свої життя за Батьківщину в російсько-українській війні.
![Стало відомо коли обмежать рух автотранспорту міським кладовищем](/media/k2/items/cache/522a8f4fd26cf6f82e2b4d890de195a0_Generic.jpg?t=20240430_081416)
Стало відомо коли обмежать рух автотранспорту міським кладовищем
До уваги мешканців громади! Зверніть увагу, що з 6 по 11 травня 2024 року, з 8:00 до 17:00 на території міського кладовища буде обмежено рух приватного автотранспорту для забезпечення роботи технологічного транспорту комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради».