Вівторок, 09 квітня 2024 — Сайт міста Шепетівка

Сьогодні з робочим візитом на Хмельниччині перебуває Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак. Під час зустрічі з керівниками закладів освіти області команда Державної служби презентувала інформаційно-аналітичну систему «EvaluEd» для проведення зовнішнього оцінювання освітніх та управлінських процесів та впровадження системи у закладах загальної середньої освіти Хмельницької області.

Шепетівська міська рада анонсувала профілактичну дезінфекцію води в криницях. Став відомий список адрес, де не можна буде вживати воду завтра.

Повернувся на вічний спочинок додому з війни Терпелюк Артур
Розділ Події

Весняне сонце не тішить сьогодні, а осушує скорботні сльози. Адже прощатися так боляче, коли знаєш, що це востаннє… Додому, на вічний спокій, повернувся Захисник України, справжній Герой, наш земляк Терпелюк Артур Олександрович.

Млин в різні роки з початку будівництва ХАЕС.
Розділ Культура

Кожне місто має свою особливу історію, кожне місто має свій вік… Кажуть, у кожного міста є душа. І не важливо, скільки йому років і якого воно розміру. Душа міста – це вир думок, історичних подій, людських життів, енергія вулиць, мелодії скверів та площ – субстанція, що пульсує десь поза межами людського розуміння.

Курйоз в декларації: чоловік вказав, що його дружина за рік заробила 91 млрд грн
Розділ Бізнес

Ресурс «Опендатабот» проаналізував близько 200 тисяч декларацій посадовців та виявив багато помилок і курйозів. Мільярдні доходи працівників освіти та АЕС, футболки, домашні тварині — про похибки в деклараціях та неочікуване цінне майно розповідаємо далі.

Нетішинський міський суд виніс вирок місцевому жителю за вчинення крадіжок. Із квітня по вересень 2023 року чоловік поцупив сім велосипедів мешканців багатоповерхівок. За це йому призначили п’ять років позбавлення волі.

На Шепетівщині відбувся концерт Анастасії Приходько
Розділ Культура

У неділю, 7 квітня, селище Білогір'я Шепетівського району пережило надзвичайно затишний і емоційно насичений вечір у Центрі культури та дозвілля, завдяки виступу Анастасії Приходько — неперевершеної артистки та Заслуженої артистки України. Це був не просто концерт, а справжня зустріч з мистецтвом, яка залишила невимовне враження на кожному глядачеві.

У Шепетівці до 5 з половиною років ув’язнення засуджено зловмисника, який з ножем напав на перехожого. Про це повідомило Шепетівське районне управління поліції.

Кумири та кумирчики: у Шепетівці юні таланти виступали у ролі своїх улюблених артистів
Розділ Культура

5 квітня на сцені Шепетівського міського будинку культури юні таланти виступали у ролі своїх кумирів – артистів української та світової естради. Детальніше про концерт "Кумири та кумирчики" розповіли на сторінці культурного закладу.

Щороку навесні із настанням тепла зростає інтенсивність іксодових кліщів. Найбільш активні ці небезпечні комахи у квітні–червні та серпні–жовтні. Іксодові кліщі можуть переносити збудників небезпечних для людей і тварин захворювань, зокрема, кліщового енцефаліту, бореліозу (хвороба Лайма), а також хвороби Міямото. Збудники потрапляють у наш організм під час присмоктування кліща.

0
репостів
0
репостів