![Гостини у брата закінчились втраченими грошима, карткою та мобільним телефоном](/media/k2/items/cache/0b59c1e40eafa756f773256daa56c927_Generic.jpg)
Гостини у брата закінчились втраченими грошима, карткою та мобільним телефоном
На Шепетівщині поліцейські викрили молодика, який обікрав родича. Потерпілий гостював у зловмисника, довіряв йому, а той скористався цим. Хлопець викрав у гостя банківську картку та мобільний телефон.
![На Шепетівщині попрощалися з полеглим воїном Цимбалюком Ігорем](/media/k2/items/cache/e475c6ab8e573f634d5be663e63236d4_Generic.jpg?t=20240425_151412)
На Шепетівщині попрощалися з полеглим воїном Цимбалюком Ігорем
20 квітня у Берездівській громаді Шепетівського району відбулося прощання з полеглим воїном Цимбалюком Ігорем Вікторовичем 27.04.1997 року народження. Заупокійна панахида за загиблим захисником України, а також громадське прощання відбулися в його рідному селі Ставичани.
![На Шепетівщині завдяки благодійному забігу зібрали 123 000 грн для ЗСУ](/media/k2/items/cache/fbfc9d02619a5c4c4104d5e8584274a8_Generic.jpg)
На Шепетівщині завдяки благодійному забігу зібрали 123 000 грн для ЗСУ
У місті Нетішин, що у Шепетівському районі, відбувся благодійний забіг на підтримку ЗСУ «Half marathon ENERGY 2024». Загалом у заході взяли участь понад 200 учасників з різних куточків України.
![На Хмельниччині чоловік відрубав голову собаці й виставив фото у соціальну мережу](/media/k2/items/cache/033478b2e298abecf5f22e36abf42a34_Generic.jpg)
На Хмельниччині чоловік відрубав голову собаці й виставив фото у соціальну мережу
На Теофіпольщині поліцейські оголосили чоловікові підозру в жорстокому поводженні з твариною. Зловмисник відрубав голову собаці й виставив фото в одну із соціальних мереж. За скоєне йому загрожує від 5 років позбавлення волі.
![В одному з розважальних закладів міста молодик наніс чоловіку важку травму голови](/media/k2/items/cache/a3888b571738627d9f7715e918bd0486_Generic.jpg)
В одному з розважальних закладів міста молодик наніс чоловіку важку травму голови
У Шепетівці поліцейські затримали 28-річного чоловіка за підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень. За скоєне зловмисникові загрожує до 8 років ув’язнення.
![Хмельницька обласна служба зайнятості отримала нового директора](/media/k2/items/cache/5389a89e69f94dffb6796e0cdadcb5cc_Generic.jpg?t=20240422_130408)
Хмельницька обласна служба зайнятості отримала нового директора
19 квітня 2024 року, відбулося представлення нового директора Хмельницької обласної служби зайнятості Бандирського Віталія Анатолійовича. Про це повідомили на сторінці державної установи.
![Шепетівська громада стала учасником проєкту з розвитку сімейного патронату](/media/k2/items/cache/b6f280c18cd972981c97040b9b2f757b_Generic.jpg)
Шепетівська громада стала учасником проєкту з розвитку сімейного патронату
Шепетівська міська територіальна громада стала учасником проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», що спільно впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine, МБО “Партнерство «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу.
![На Шепетівщині викрили настоятеля храму УПЦ (МП), який вихваляв путіна перед вірянами](/media/k2/items/cache/ab497d20f9b8fb69d6e53b68dc8304a2_Generic.jpg?t=20240422_111505)
На Шепетівщині викрили настоятеля храму УПЦ (МП), який вихваляв путіна перед вірянами
Служба безпеки задокументувала підривну діяльність з боку настоятеля храму Шепетівської єпархії УПЦ (МП) на Хмельниччині. Клірик підтримував агресивну війну проти України та розпалював релігійну ненависть.
![Громади Шепетівщини отримали субвенцію для осіб з особливими освітніми потребами](/media/k2/items/cache/8000f356547aac94f10f800437bc50c5_Generic.jpg?t=20240422_105141)
Громади Шепетівщини отримали субвенцію для осіб з особливими освітніми потребами
У 2024 році протягом трьох місяців особи з особливими освітніми потребами не отримували підтримки з боку держави, а органи місцевого самоврядування були вимушені призупинити надання освітньо-корекційних послуг. Також існували заборгованості по виплаті заробітної плати спеціалістам, які надають такі послуги. Наразі відбувся розподіл такої субвенції. Кошти отримали і громади Хмельниччини.
![На щиті додому повертається Владюк Олексій Юрійович](/media/k2/items/cache/772c735a835cb3afd6c1807bac707357_Generic.jpg?t=20240422_103136)
На щиті додому повертається Владюк Олексій Юрійович
Шепетівська громада втратила ще одного вірного сина України - 21 квітня 2024 року трагічно загинув сержант Шепетівського 88 батальйону ТРО Владюк Олексій Юрійович, 21.09.1977 року народження.