![Чиновницю Хмельницької ОДА оштрафували за вимагання хабара за усиновлення дитини](/media/k2/items/cache/d5e00c3043b88925dcde762374c9bc0f_Generic.jpg?t=20240424_162455)
Чиновницю Хмельницької ОДА оштрафували за вимагання хабара за усиновлення дитини
Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок екс-начальниці Служби у справах дітей Хмельницької ОДА Ніні Магур за зловживання службовим становищем. Посадовиця вимагала у подружжя 5000 доларів хабара за сприяння у всиновленні дитини. За це їй призначили 68 тис. грн штрафу.
![Шепетівчанку судили за безпідставне виключення 17 офіцерів запасу із військового обліку](/media/k2/items/cache/d8b4d1585f390d954b9736a3c7431b1c_Generic.jpg)
Шепетівчанку судили за безпідставне виключення 17 офіцерів запасу із військового обліку
Шевченківський районний суд Львова визнав винною у недбалому ставленні до військової служби шепетівчанку, що призвело до безпідставного виключення 17 офіцерів запасу із військового обліку. Про це ми дізнались із Єдиного державного реєстру судових рішень
![З нагоди Всесвітнього тижня імунізації медики завітали до переселенців](/media/k2/items/cache/d8d7a31eba6bfada6a7182fa7e00ad6d_Generic.jpg)
З нагоди Всесвітнього тижня імунізації медики завітали до переселенців
З нагоди Всесвітнього тижня імунізації 24 квітня фахівцями Шепетівський районний відділ ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ» спільно з представниками КНП "Шепетівський міський центр ПМСД" було проведено просвітницькі заходи для внутрішньо-переміщених осіб.
![Капелан із Шепетівки отримав почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ](/media/k2/items/cache/03a67ea61dfb9c24b8616ac9d10e9bbe_Generic.jpg)
Капелан із Шепетівки отримав почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ
Настоятель шепетівського храму святих мучеників Бориса і Гліба Української Греко-Католицької Церкви Василь Боднар отримав Почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Хрест Військова честь». Отець Василь окрім того, що продовжує бути капеланом свого пластового осередку у Шепетівці, водночас служить у Зброєних Силах України.
![У Нетішині прощались із командиром гранатометників Віталієм Бочаровим](/media/k2/items/cache/d78e2f4c80562009b5065be2d30a080e_Generic.jpg)
У Нетішині прощались із командиром гранатометників Віталієм Бочаровим
Невимовний біль та розпач знову розривають серце на шматки … Сьогодні, 24 квітня, нетішинська громада у жалобі… У вічність пішов наш земляк, патріот, хоробрий воїн Віталій Бочаров, який до останнього подиху захищав рідну землю, кожного з нас.
![У 15 разів перевищив допустиму норму: суд виніс вирок захмелілому водію](/media/k2/items/cache/8655dcff8467f35fbd790771ff31ee4b_Generic.jpg)
У 15 разів перевищив допустиму норму: суд виніс вирок захмелілому водію
В Славуті суд притягнув до відповідальності місцевого жителя за керування авто у стані сп’яніння. За свої дії чоловікові на рік заборонено сідати за кермо, а на додачу доведеться сплатити ще 17 тисяч гривень штрафу.
![Шепетівська громада навіки прощалася із зенітником Олександром Панасевичем](/media/k2/items/cache/dd45d6b6b1c82dc9e3cd77e9a15b43d8_Generic.jpg?t=20240424_125948)
Шепетівська громада навіки прощалася із зенітником Олександром Панасевичем
Знову у скорботному мовчанні, схиливши голови ставши на коліно громада провела в останній земний шлях земляка, навідника 1 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 4 аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини, солдата Панасевича Олександра Леонідовича.
![Шахраї ошукали мешканця Шепетівщини, який хотів отримати компенсацію за пошкоджену внаслідок війни домівку](/media/k2/items/cache/a14e9451ed6b41bc8f541d688634e689_Generic.jpg)
Шахраї ошукали мешканця Шепетівщини, який хотів отримати компенсацію за пошкоджену внаслідок війни домівку
Шахраї продовжують виманювати кошти у довірливих громадян під виглядом соціальних виплат. Днями до правоохоронців звернувся 37-річний житель Ізяславської громади Шепетівського району, який втратив 14 500 гривень, потрапивши саме у таку шахрайську пастку.
![У Славуті невідомі прямо поблизу міського пляжу ловили сіткою рибу](/media/k2/items/cache/c1a88d07cc194013e8da79202d9454cd_Generic.jpg)
У Славуті невідомі прямо поблизу міського пляжу ловили сіткою рибу
23 квітня о 18:00 год в річці Богушівка, поблизу міського пляжу Славути, було виявлено незаконний засіб вилову риби — риболовну сітку, що була встановлена невідомою особою. Сітку було вилучено та знищено.
![На Шепетівщині через дику качку припинили лісозаготівлю](/media/k2/items/cache/66eeb394d3caf476db6b420a72e30c69_Generic.jpg)
На Шепетівщині через дику качку припинили лісозаготівлю
Невід'ємна частина роботи лісівників - піклування про біорізноманіття. А особливо про тих, хто потребує нашої допомоги та захисту. Природа дає працівникам лісового господарства не тільки ресурси, але й створює умови, які потребують турботи та відповідальності. Саме про це сьогоднішня історія.